Wpis z mikrobloga

Znowu czuje, że się wszystko #!$%@?. Jestem nastolatkiem ale nie widzę w swoim życiu żadnych perspektyw począwszy od znajomych których właściwie nie mam chyba że garstka osób do których muszę się dobijać drzwiami i oknami żeby mieć z nimi kontakt można nazwać mianem znajomych. Dziewczyny nigdy nie miałem, co prawda randkowalem, nawet kilka razy chodziłem z jakąś laska za rękę, czy trzymałem za dupe ale mimo wszystko to nie jest to samo co miłość z drugim człowiekiem. Rok zdałem, ale z samymi dwójami bo się opuściłem w nauce (dobra, akurat nigdy nie uczyłem się jakoś super ale ten rok to masakra) kończąc na rodzinie w której mam ojca, brata alkusa i praktycznie mam nieżywą matkę w domu co leży całymi dniami #!$%@? i widzę ja tak raz w tygodniu jak wychodzi do kuchni zjeść kanapkę. Mam serio dość, nie idzie mi w absolutnie niczym i myślę często o magiku, dziś byłem nawet w miejscu w którym ktoś popełnił samobója żeby się przyzwyczaić i podumać co by było gdybym to był ja. #przegryw #depresja #zalesie #samobojstwo
  • 4