Wpis z mikrobloga

Mirki dajcie kilka plusików na odwagę, bo za jakieś dwie godziny wręczę szefowi wypowiedzenie. Mogłabym równie dobrze tu wkleić pastę o januszexie i by pasowało. Siedzę na kolejnym w tym roku całonocnym dyżurze, (nie chce mi się już liczyć którym z rzędu), będąc od wczoraj od 8 rano w pracy, mam dość. Od pół roku próbowałam się w tej sprawie dogadać z szefem, ale niestety bezskutecznie. Szkoda jedynie, bo ekipa w pracy fajna, ale nie mogę dalej robić w takich warunkach.
#pracbaza #zalesie
  • 86
@Ariel_C: Liczę, że po prostu trafiłam na Januszex i gdzie indziej tak nie ma aż tak źle, ale szczerze, ten zawód to bagno już od dawna. W Polsce w ogóle nie miałam ochoty pracować w zawodzie, w Niemczech miało być niby lepiej, ale widzisz, jak jest. :P

@Korea: Mój szef jest trochę jak małe dziecko, myślę że się po prostu obrazi i nie będzie chciał już w ogóle ze mną
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@psylocybina: masz już ustawiona nową pracę, prawda? Albo chociaż kilka rozmów z dużą szansą na pozytywny rezultat?
Lepszy miesiąc ekstra w januszexie niż brak kasy na opłacenie mieszkania.
Znajoma w porywie bezsilności rzuciła januszex z dnia na dzień, a w kolejnym miesiącu miała kilka chwilowek i powrót do rodziców umówiony ¯\_(ツ)_/¯
@Nadaske: Mam oszczędności, że jakbym chciała to z rok-dwa mogłabym teraz nie pracować i żyć na zbliżonym poziomie. Oczywiście nie chce tego rozpierniczać, ale nie umrę nawet jak jeden miesiąc pobędę bez pracy. Taki plus pracy w Niemczech i nie bycia rozrzutnym człowiekiem.
Nie miałam czasu i sił po prostu nic szukać, ale ogłoszenia są wszędzie, coś znajdę, mam jeszcze miesiąc wypowiedzenia. :) Myk jest taki, że to była moja pierwsza
Nie wiem jak się woła, wybaczcie, ale ogólnie już po krzyku. Nie było jakoś szczególnie ciekawie. :P
Szef wpadł oczywiście do apteki narzekając, że musiał odwołać swój wyjazd gdzieś, żeby łaskawie zastąpić mnie po 24 godzinach w pracy, tym bardziej w mój pierwszy wolny piątek od maja (powinnam mieć co drugi tydzień, żeby się godziny zgadzały). Wiecie, on się tak poświęcił żeby ten piątek dzisiaj być za mnie, bo miałam czelność się