Wpis z mikrobloga

Stwierdzam oficjalnie, że ludzi #!$%@?ło.
Zebranie w przedszkolu dla rodziców 3 latkow, którzy będą zaczynali naukę od nowego roku szkolnego.

Najważniejsze pytania?
- czy będzie wegetariańskie / weganskie jedzenie
- czy będzie program na temat ekologii
- czy dzieci będą segregować śmieci
- czy będą lekcje tolerancji

A teraz uwaga fanfary.
5 czy 6 rodziców dzieciaków w 25 osobowej grupie pyta na koniec czy się nie da zmienić regulaminu przedszkola bo ich 3 latki dalej załatwiają się do Pampersa. Nie, nie w nocy. One chodzą w nim 24 h.

Nosz #!$%@? jego mac. Z tej 6 osobowej grupy jedna jeszcze się zarzeka, że papier od psychologa może przynieść.

Powiedzcie mi #!$%@? jak to jest, że chcesz być ekologiczny, a dalej pakujesz bombla w nieprzerabialny plastik.

Poza tym jak ktoś sobie wyobraża, że przy 25 dzieci gdzie jest jeden nauczyciel i jedna pomoc nauczyciela jeszcze będzie przebierać te dzieciaki.

Rzecz się działa we #wroclaw w #przedszkole Niektórzy ludzie naprawdę powinni się zastanowić czy powinni mieć dzieci #antynatalizm
  • 72
@zdjeciegipsu wybierasz 3 przedszkola z okolicy. Faktycznie trudno ogarnąć do którego Ci będzie najbardziej pasowało.

Jak nie chcesz tam iść w ogóle to po co w ogóle zabierać miejsce? Nie da się w czasach internetu i facebooka poczytać opinii na temat danej placówki?

Nie da się ogarnąć wśród sąsiadów które polecają?

To nie jest tak, że przebierasz ale jednak masz jakiś wybór i to coraz częściej nie jest ułuda. Są takie osiedla
@Darth_Gohan: 3 przedszkola do wyboru to mało, moja córka nie dostała się do ani jednego przedszkola na osiedlu. A dostała przydział 4 osiedla dalej. W drugiej rekrutacji miejsca na naszym osiedlu wciąż nie było ani jednego. Więc nie każdy może wybrać :)

Co do odpieluchowania - na każdego przyjdzie czas. Ogólnie obecnie mówi się, że nie trzeba się spieszyć. Akurat moje dziecko do żłobka nie chodziło, więc wyczekanie do wieku 2,5
@Darth_Gohan: #!$%@? chodząc do przedszkola zaraz po obaleniu komuny, mielisny jedną grubą kucharkę w starym fartuchu, wielki 20litrowy gar z chochlą z pyszną pomidorówką czy inną grysikową, za karę jej czasami w ogóle nie dostawaliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)i człowiek żył i świetnie się bawił. Gdzie tam jakieś wegańskie żarcie, ekologia czy nauki języków obcych (sic!). Dajcie tym dzieciom spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shinX: Co robi? To trzeba być proszonym, żebym mógł komentarz napisać? Zwróciłem Ci tylko uwagę. Komentować może każdy, nie potrzeba twojego przyzwolenia