Wpis z mikrobloga

@twinzpl: niekoniecznie to musi być wina kuriera, że są opóżnienia.. w zeszłym tygodniu miałem do nadania w paczkomacie przesyłkę, ale czekałem z nadaniem jej, aż przyjdzie paczka na którą oczekuje i która od rana miała status: "w doręczeniu", żeby nadać i odebrać za jednym razem. Czekałem do 20 i status się nie zmieniał, myślałem że już dziś nie przyjdzie. Poszedłem do paczkomatu, żeby nadać przesyłkę i po nadaniu już odchodziłem od
takie powiadomienie potrafi przyjść z dużym opoznieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@gabriela-polak: potwierdzam. Przechodziłem obok paczkomatu i kurier akurat wrzucał paczki . Jako, ze czekałem na dwie paczki tego dnia to stwierdziłem poczekam, zaraz będzie do odbieru bo to ostatni jego kurs był do tego paczkomatu (często najadę więc wiem kiedy ostatni raz jest przy paczkomacie). Usiadłem w aucie które parkuje 20 metrów od paczkomatu i czekam,
@Pangia: bardziej nawiązuje do tej wichury. W paru miejscach w Polsce dzisiaj dachy zrywało, więc założyłem, że jesteś z którejś z tych rejonow. No ale skoro u Ciebie taka niezbyt nadzwyczajna to po co ten wpis powstał?