Wpis z mikrobloga

jedzie potem jeden z drugim 70-80 w niezabudowanym bo BEZPIECZNIE XD


@microraptor: no i zajebiscie. Jade se spokojnie, bezpiecznie bez stresu i mam pewność że dojade se na luzie do celu. Ludzie tacy jak ty uprawiają wieczną walkę na drogach, byle pokazać swoją dominację xD NAJWAŻNIEJSZE TO GO WYPRZEDZIĆ I POKAZAĆ #!$%@? ŻE POTRAFIĘ WYPRZEDZAĆ. JESTEM PIERWSZY! HA KUMACIE? PIERWSZY W SZNURKU PLUJE NA WAS AMEBY!

Na światłach pewnie też silniczkiem
Ciebie to nie #!$%@?, nie szanujesz czasu wolnego?


@Lsrd: rzadko kiedy. Czasem tak, ale ktoś już naprawdę musi odwalać dziwne rzeczy na drodze. Rzadko mi się gdziekolwiek spieszy, a autem jeździć w sumie bardzo lubię więc mi nie przeszkadza spędzanie w nim czasu. A nawet jakby mi się spieszyło to mówię: w mieście są takie odległości że #!$%@?ąc urwę maksymalnie może z 5 minut - to rzadko robi jakąkolwiek różnicę.

+
@PeterGosling: to że ty jedziesz 70 na 90, spokojnie bez stresu nie oznacza że ktoś jadący 100 na 90 też nie jedzie spokojnie, bezpiecznie i bez stresu, być może nawet uważniej niż ty bo skupia się w 100% na drodze zamiast chillować i oglądać sobie krajobrazy za oknem, bawić się radiem czy telefonem. Nie wiem dlaczego wgl jazda autem może być do kogoś stresująca. Masz jasne zasady, obsługa auta jest prosta
lepiej żeby postały chwilkę dłużej niż zginąć w wypadku tylko dlatego bo jaśnie panu się nie podoba że się komuś nie #!$%@? pod koła.


@PeterGosling: pewnie ze lepiej postać dłużej niż zginąć w wypadku. Ale nikt tu nie mówi o wciskaniu się przed koła, są kobiety co wystarczy ze zobaczą z z dwóch kilometrów światła pojazdu i będą stać na skrzyżowaniu zamiast wjechać i pojechać
to że ty jedziesz 70 na 90, spokojnie bez stresu nie oznacza że ktoś jadący 100 na 90 też nie jedzie spokojnie, bezpiecznie i bez stresu, być może nawet uważniej niż ty bo skupia się w 100% na drodze zamiast chillować i oglądać sobie krajobrazy za oknem, bawić się radiem czy telefonem.


@alteron: nie wiem dlaczego założyłeś że jestem akurat tym który jeździ 70 na 90. Takich po prostu wyprzedzam ale