Wpis z mikrobloga

Co dziś jakiś pedalarz wyklęty w zajebistej "szosUweczce" o-----ł to ja nawet nie. XDDDD Najpierw wyprzedził sobie samochody (toczyliśmy się wolno do skrzyżowania), w--------ł mi się przed maskę, zjechał na chodnik (widać był idealnie równy), przejechał sobie po pasach i odbił na ulicę z przejścia dla pieszych. XDDDDDDDDDD Przy okazji zmusił jedno auto do hamowania, ale c--j tam - 0,00001 sekundy urwane hehe.


#rower #pedalarze #coolstory #polskiedrogi
Defender - Co dziś jakiś pedalarz wyklęty w zajebistej "szosUweczce" o-----ł to ja na...

źródło: comment_16243483846dsQTXo0ZccCiNeqxel24G.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Defender: taka mamy kulturę jazdy
Samochody rowery piesi robią to samo czyli c-----o zachowują się na drodze a wszystko wynika z kultury. Polaków nikt nie wychował w myśl przestrzegania przepisów więc teraz mamy co mamy.
  • Odpowiedz
mieszkamy w Polsce przecież wiesz że nikt nie przestrzega przepisów. Ale to jest całkiem spoko bo to taka wolność bardziej niż zamordyzm.


@Argonzz: dostaniesz łokciem w papę, posiedzisz na sorze pisiont godzin czekając na nastawianie nosa, pójdziesz na komisariat po umorzenie, kupisz sobie nowy rower na olx, pogadamy o wolności.
  • Odpowiedz
Aż żałuję, że nie dodałem gazu i nie w------m mu się w tylne koło


@Bielecki: Idź się leczyć bo jesteś potencjalnym mordercą. Już był taki jeden taksówkarz który gonił rowerzystę po parku i go rozjechał a teraz wielki płacz i lament...
  • Odpowiedz
@wykopyrek nie mam i nie jeżdżę rowerem. Rozumiem twój tok myślenia ale po prostu zdziadziałeś... Włącza się na starość zakazywanie wszystkiego. Przeszkadza hałas, upał, zimno i temperatura umiarkowana też.
  • Odpowiedz
nie mam i nie jeżdżę rowerem.


Polecam. Zamienia tłuszcz z bebzona na oszczędzone pieniądze, w przeciwieństwie do samochodu, który robi inaczej.


Rozumiem twój tok myślenia ale po prostu zdziadziałeś... Włącza się na starość zakazywanie wszystkiego.
  • Odpowiedz
Powiesz coś na kierowcę? Ugabuga źle
Powiesz coś na rowerzystę? Też źle
Powiesz na pieszego? No najgorzej.

Wszędzie się trafiają idioci. Tylko, że Ci którzy jeżdżą na rowerze nie są chronieni przez poduszkę powietrzna więc warto by było żeby na siebie uważali.

Generalnie
  • Odpowiedz
@Defender: Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.
  • Odpowiedz
@Defender i tak trzymać, ale też nie b--ń się rękami i nogami, że nie zrobisz czegoś głupiego, bo nie znasz dnia ani godziny, tak jak ja to zrobiłem ostanio.
  • Odpowiedz
@sijulejter: żałuję że on nie w-----ł głową o asfalt zahaczając o mój zderzak. Myślę, że też by pomogło i więcej by nie przejeżdżał komuś przed maską. Następnym razem po prostu nie zahamuję
  • Odpowiedz
@Defender a może zrobił tak, bo pasy to bezpieczniejsze miejsce do przekraczania dwóch pasów ruchu? Rowerem nie tak bezpiecznie skręcić w lewo z podporządkowanej, najpierw coś Cię może jebnąć od boku z lewej, a potem z prawej. Tak tylko dywaguje, bo przedstawiłeś sprawę bardzo ogólnie, nie wiemy jaka tam była droga i jak szybko jechały auta
  • Odpowiedz
@Defender: tak rzeczywiscie, bo to moja wina, ze w poprzednia niedziele, gdzie nie ma niczego, a typ wyprzedza mimo ze ja jade, moj blad, czyli dwa samochody jechaly w strone zyrardowa, a rowrzysta w kierunku skierniewic

a sytuacja byla o tutaj https://www.google.pl/maps/@51.9529593,20.2900387,3a,75y,40.46h,76.18t/data=!3m7!1e1!3m5!1sekGFqES3dkKFtOOSYXuJWA!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fpanoid%3DekGFqES3dkKFtOOSYXuJWA%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D143.06749%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i16384!8i8192
  • Odpowiedz
  • 1
@wstalemwczesnierano O k---a ktoś założył strój odpowiedni do danej formy aktywności i się zesrałeś. Jak ktoś na motocyklu jedzie w zbroi, albo na nartach w kombinezonie narciarskim to też masz kupkę w majtkach?
  • Odpowiedz
@lukaszzz: oho.. a to gdzieś zasugerowałem orientację szanownych panów?

@furcio: nie 'zesralem sie'. W ogóle nie mam problemów z wypróżnianiem się. Dzięki za troskę :*
Jednak jak sam zauważyłeś niektórym rowerzystom oraz motocyklista po założeniu stroju/zbroi odcina dopływ krwi do pewnych ważnych części ciała i sprawia to że na drodze stają się nieobliczalni.
  • Odpowiedz