Wpis z mikrobloga

Hej Wykop, poważne pytanie

Czy jak przyjeżdżają do was goście albo koleżanka czy kolega to oddajecie im na noc własną sypialnie czy śpią na kanapie np. z funkcją spania ?

Do mojej różowej przyjechała koleżanka więc na noc oddała jej naszą sypialnie bo kanapa niby twarda a my jesteśmy do niej bardziej przyzwyczajeni.

Dla mnie to trochę dziwne bo ten pokój wydaje mi się miejscem prywatnym ale pytam was bo może to ja jestem jakiś zacofany.

#logikarozowychpaskow #pytanie
  • 165
@fuechsinn:

ja oddaje gościom łóżko, ale ja nie mam kanapy tylko ściele sobie wtedy na dywanie, więc głupio byłoby mi kogoś tak kłaść

Rozwiązanie: kup karimatę, tam ulokuj gościa. Nikt normalny się nie oburzy, tylko będzie wdzięczny za nocleg :)
@CptPePoo: wiem, że już ci to pisali, ale jeżeli macie zapas miejsca na podłodze, to zainwestujcie w wygodny materac dmuchany, serio. Mój tata ma taki, dwuosobowy, spali na nim jego teściowie (para bądź co bądź starszych ludzi) i było im wygodnie. Zresztą sama też na nim spałam i polecam, lepsze niż kanapa.
@CptPePoo: Pewien mądry człowiek zaprosił kiedyś do własnego domu przyjaciela - dał mu wiarę, dał mu spokój, dał gitarę i dał samochód.
Żony nie dał.
Żone wziął sobie sam.
Dla mnie to trochę dziwne bo ten pokój wydaje mi się miejscem prywatnym ale pytam was bo może to ja jestem jakiś zacofany.


@CptPePoo: Jest dokładnie jak piszesz. Sypialnia jest prywatna, a kanapę w salonie można udostępnić. Jak się nie podoba to może hotel wynająć zawsze przecież, a i jest jeszcze podłoga xD