Wpis z mikrobloga

Niedawno na Facebooku, zobaczyłam ankietę z pytaniem, co kobiety sądzą o seksie przy śpiącym dziecku.
Byłam zdziwiona, że niemała część różowych odpowiadała, że to normalne i dzieciak w niczym nie przeszkadza.

Dla mnie to jest robienie krzywdy najmłodszym. Myślę, że one same wolałyby nie oglądać takich rzeczy. #seks #logikarozowychpaskow #zwiazki #dzieci
  • 189
  • Odpowiedz
@tesknilam_: bezdzietna lambdziara wypowiada się nt. życia rodziny. Będziesz miala moze swoje, męża i zwiazek, unikalne warunki to sobie bedziesz stawiać kategoryczne tezy i wprowadzać je w czyn.
  • Odpowiedz
@ciemnienie Czemu obrażasz? Jesteś zła, bo dotarło do Ciebie, że dawanie dupy w jednym pomieszczeniu z dzieckiem to patologia w oczach ludzi na poziomie, a taką osobą tak bardzo chciałaś się czuć czy o co chodzi?( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@tesknilam_: ale to chodzi o to, że dziecko w tym samym łóżku z nimi? Nie mogą tego robić w kuchni albo w łazience? XD

Bo seks jak dzieci śpią w innym pomieszczeniu, a seksy uprawia się w innym, to spoko w sumie.
  • Odpowiedz
  • 10
@tesknilam_ @kiszczak: to seks poza sypialnią to jest nie po bożemu czy coś?
Bo zawsze można zmienić trochę scenerię, ani wtedy przy dziecku, ani publicznie, bo nie trzeba przed domem koniecznie xD
  • Odpowiedz
  • 12
@tesknilam_: to trochę obrzydliwe szczerze mówiąc... Zawsze da się to zroganizować tak, żeby nie było przy tym klona, skoro śpi sobie i nie przeszkadza
  • Odpowiedz