Wpis z mikrobloga

Hej Wykop, poważne pytanie

Czy jak przyjeżdżają do was goście albo koleżanka czy kolega to oddajecie im na noc własną sypialnie czy śpią na kanapie np. z funkcją spania ?

Do mojej różowej przyjechała koleżanka więc na noc oddała jej naszą sypialnie bo kanapa niby twarda a my jesteśmy do niej bardziej przyzwyczajeni.

Dla mnie to trochę dziwne bo ten pokój wydaje mi się miejscem prywatnym ale pytam was bo może to ja jestem jakiś zacofany.

#logikarozowychpaskow #pytanie
  • 165
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CptPePoo: ja na studiach jak jeździłem do znajomych to cieszyłem się że pod dachem mogę spać a ty tu z sypialniami wyjeżdżasz xD
Kanapa. Jak przyjeżdża brat, teściowa, kolega itp. to zawsze na kanapie śpią w salonie albo leżance w pokoju.
@CptPePoo Rozumiem np. jak rodzice przyjadą bo to starsi ludzie i na kanapie może być im niewygodnie.

U mnie jest jeszcze kot więc oddaje sypialnie dlatego, że nie każdy chce spać z kotem więc jak ktoś zgłasza tutaj problem to spoko mogę się przespać na kanapie bo kota w sypialni nie zamkne (kuwety nie ma w sypialni).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Trusky92: ależ rozumiem, ludzie mają różną swobodę, ktoś może sobie zwyczajnie nie życzyć nawet zaglądania mu do sypialni, a co dopiero tam spania.
@maciss: normalnie tak, ale w pandemii było to utrudnione. Ja sobie sprawiłem awaryjnie taki wysoki materac z pompką gdyby znowu wszystko pozamykano a ktoś się potrzebował kimnąć.
NieRozumiemIronii - @Trusky92: ależ rozumiem, ludzie mają różną swobodę, ktoś może so...

źródło: comment_1624265124ZZLsEMmAHk7nanHOkQjDYt.jpg

Pobierz
@CptPePoo: taka turbo-życzliwość. Takie zachowanie wynosi się z domu i nie ma na to rady. Moja mama zachowuje się podobnie. Powiedziałbym, że robią tak ludzie zwłaszcza skromni, albo ze skromnego domu, ale to byłaby chyba generalizacja, danych statystycznych nie mam.
@CptPePoo: dziwne, na miejscu tej koleżanki bym się na to nie zgodziła, bo czułabym się niekomfortowo. Sypialnia to prywatne miejsce. Kumam taka akcje w sytuacji, kiedy przyjeżdża do Was jakaś starsza osoba, albo schorowana, gdzie realnie noc na kanapie to dyskomfort, ale tu to jakaś patola