Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 219
Czy wasze matki też chodzą w domu w samych majtkach i biustonoszu przed wami? Mnie to #!$%@? i zwracam jej uwagę, a ta się awanturuje, że jej gorąco i jak mi się nie podoba to mam się wyprowadzić. No dla mnie to patola

#pytanie
  • 267
  • Odpowiedz
@wez_idz_sobie: wpadłem tu poczytać spermiarskie historyjki o zabarwieniu kazirodczym, a tutaj tradycyjnie procesorki jak zawsze zaglądają komuś do portfela i dają swoje gówno rady XD ehhh, chociaż dobrą tą mamuche masz?XD
  • Odpowiedz
Właśnie leżę w samych majtkach i staniku bo jest tak upiornie gorąco. Moje dzieci biegają wesoło koło mnie. Cale szczęście, że są małe i dla nich to chyba normalne. Ale po Twoim wpisie zaczynam się obawiać. Zobaczymy czy będą mnie obgadycwać gdzieś w necie za 20 lat.
  • Odpowiedz
ale co to da jak jestem uwiązany do tego gównomiasta


@wez_idz_sobie: Nie, nie jesteś, wystarczy wyjechać zamiast mieszkać do ćwierćwieku z rodzicami i jeszcze mieć pretensje, że chodzą po swoim domu jak chcą. Nikt cię na siłę tam nie trzyma, sama jak chciałam ze swojej wsi wyjechać to pojechałam do Holandii do roboty na 3 miesiące, uzbierałam kasę i wyjechałam do Warszawy za lepszą pracą niż w powiecie, a tu dorosły
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: skoro już teraz mieszka u matki to jak widać może do niej wrócić w razie niepowodzenia.

Poza tym to mityczne wyladowanie pod mostem jest stanem niemożliwym dla zdrowej i trzeźwej osoby. Naprawdę, nawet nie mając nikogo, będąc w obcym mieście bez pieniędzy żaden europejski kraj nie pozwoli Ci umrzeć.
  • Odpowiedz
Tak samo jak ludzie piszą że zarabianie 2.2k to bieda


@rastowy: rady typu wyprowadzka w wieku 18 lat to faktycznie przegiecie bo wtedy jeszcze jest sie w liceum. Ale akurat mowienie na tak niska wyplate ze to bieda to po prostu stwierdzenie faktu, bo takie wynagrodzenie pozwala tylko na smutna wegetacje.
  • Odpowiedz
A przyszło Ci na myśl kretynie, że ludzie, którzy nie mają planu B w postaci rodziców mogących ich poratować w razie niepowodzenia nie wyjdą sobie po maturze z domu z telefonem i 100 złotymi w kieszeni i nie wyjadą za granicę? Bo jeśli się powinie noga a może tak się stać, to pójdą pod most?

Wy #!$%@? jesteście kompletnie odrealnieni.


@MyPhilosophy: No wiadomo, lepiej siedzieć ze starymi do 40stki za najniższą
  • Odpowiedz
@Michun no to raczej sluszne określenie na kogos kto nie dość, że mieszka z matką w wieku 25 lat to jeszcze zarabia najniższą krajową. Lepiej chyba napisać to jemu bo ja o tym wiem a on i jemu podobni chyba nie całkiem
  • Odpowiedz