Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 219
Czy wasze matki też chodzą w domu w samych majtkach i biustonoszu przed wami? Mnie to #!$%@? i zwracam jej uwagę, a ta się awanturuje, że jej gorąco i jak mi się nie podoba to mam się wyprowadzić. No dla mnie to patola

#pytanie
  • 267
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz: Nic, napisz jeszcze raz opowi że fakt, że nadal mieszka z rodzicami jest tylko i wyłącznie jego winą, że jest tyle pracy że wystarczy być devem i od razu stopa życia się poprawia a że być może mieszka gdzieś, gdzie nie ma możliwości zdobyć umiejętności potrzebnych do zarabiania więcej to wciąż wyłącznie jego wina i to tylko wymówki.

A przecież wystarczy mieć kapitał i wyjechać i się samo wszystko ułoży,
  • Odpowiedz
@wez_idz_sobie więc masz 25lat i od 7 lat pracujesz mieszkając z rodzicami powinieneś mieć na tyle kasy odłożone żeby móc wydupic do większego miasta, wynająć pokój znaleźć robote i dorabiać się na swoje własne m
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz się odezwał pewnie dzieciak bananów, który miał łatwy start w życiu. Nie każdemu się powodzi. Jestem w wieku OPa, zarabiam podobnie do niego, z tym, że ja od 6 lat z rodzicami nie mieszkam i obecnie pracuje nad przebranżowieniem się, bo dla ludzi z moim wykształceniem roboty jednak nie ma.

Co do OPa, @wez_idz_sobie jeśli Ci przeszkadza, że Twoja mama popierała po mieszkaniu w samych gaciach i staniku, to się zwyczajnie
  • Odpowiedz
Nie podoba ci się cokolwiek, co robią twoi rodzice? Wyprowadź się! Ja jestem zaradnym wykopkiem i wyprowadziłem się. Tak, to ja, wyprowadzony wykopek, jestem kurła kimś!
  • Odpowiedz