Wpis z mikrobloga

Kur** jeszcze 24h temu połowa wykopu chciała dymisji Sousy, bo gra z patalachamj, bo co on osiągnął, gowno trener, żadnych większych skillów xD

Wykop dziś - RĘKA BOGA!!! SOUSA TOP TOPÓW!!! JAKBY MI KLEPNĄŁ LASKE W TYŁEK TO BYM MU SIĘ SAM NADSTAWIŁ!!!

Piekne fikołki, piekne ( ͡° ͜ʖ ͡°) ze skrajności w skrajność. Z Lewym to samo, przed meczem „łeee panie, lewy to taki sredniak, udało mu się bo ma mullera w bayernie”, a teraz? LEWY DZIK!!! LEWY KOCHAM CIĘ!!!11

Dwubiegunówka dosłownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. Tak, to ja dzwonię ¯_(ツ)_/¯

#mecz #reprezentacja #euro2020
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pisałam dziś dosłownie kropka w kropkę to samo, bo uważam identycznie, to mnie zjedli - remis to wyłącznie „zasługa” naszego ogromnego farta dziś i faktu, ze Hiszpania zagrała naprawdę fatalnie. Ale już wykop robi wyliczenia, z kim zagramy na drodze do finału xD sorry, ale wystarczyło obejrzeć dzisiejszy mecz Portugalii z Niemcami, by zobaczyć, że jeśli trafimy na kogokolwiek na ich poziomie (o ile w ogóle wyjdziemy z grupy), to możemy kupować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kwasna_Ostryga: Akurat ten mecz był na podobnie niskim poziomie co ten ze Słowacją.
Remis to głównie zasługa słabej gry Hiszpanów którzy: nie strzelili karnego (ani dobitki), dwa razy kopali się ze Szczęsnym na ziemi, nie trafili z różnego gdzie Szczęsny minął się z piastowaniem.

Jak tak będziemy grali ze Szwedami a oni się ogarną to będzie sromotna porażka.

Więc dalej Sousa to słaby trener co nie jest w stanie okiełznać
  • Odpowiedz