Wpis z mikrobloga

Kur** jeszcze 24h temu połowa wykopu chciała dymisji Sousy, bo gra z patalachamj, bo co on osiągnął, gowno trener, żadnych większych skillów xD

Wykop dziś - RĘKA BOGA!!! SOUSA TOP TOPÓW!!! JAKBY MI KLEPNĄŁ LASKE W TYŁEK TO BYM MU SIĘ SAM NADSTAWIŁ!!!

Piekne fikołki, piekne ( ͡° ͜ʖ ͡°) ze skrajności w skrajność. Z Lewym to samo, przed meczem „łeee panie, lewy to taki sredniak, udało mu się bo ma mullera w bayernie”, a teraz? LEWY DZIK!!! LEWY KOCHAM CIĘ!!!11

Dwubiegunówka dosłownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. Tak, to ja dzwonię ¯_(ツ)_/¯

#mecz #reprezentacja #euro2020
  • 126
@husqvarna: Być może, generalnie nie zmienia to faktu, że dziś nasza repra dla wykopu to bogowie, a remis 1:1 z Hiszpania to wygrana, a wczoraj ciśnięto z nich beke, a ludzi piszących otwarcie, ze ciagle wierzą w naszych, nazywano naiwniakami z syndromem sztokholmskim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kwasna_Ostryga: Co do mnie, nawet jakby odpadli wczoraj czy jak odpadna po meczu ze Szwecja, to niech Sousa zostanie, nigdy nie pisalem Sousa out bo nienawidze polskiej mysli szkoleniowej, mam tylko nadzieje ze nastepca Bonka nie wywali Sousy i zwmieni tych pilkarzy z cipek znow w pilkarzy
@tusk: To akurat częsty przypadek. "Większość wykopków to..." "Na wykopie wystarczy napisać, że xxx, a już wszyscy mówią yyy...". I zazwyczaj takie teksty nie mają żadnej zgodności z rzeczywistością, tak jak w tym wypadku. Zestawia się jakiś post z 40 plusami do 3k plusów pod gifem z Sousa tłumaczącym jak kryć Skiniara. I komentarzami z setkami plusów pod tym postem, że to kopacze były złe i tory były złe, a nie
@Kwasna_Ostryga polska reprezentacja to dno, co z tego ze zremisowali jak przez cały mecz mieli pare dokladnych podan oni graja jak dzieciaki na orliku, byle dalej wypieprzyć piłkę i możne ktoś jakimś cudem strzeli bramkę, zadnej taktyki, zadnej techniki, wstyd w ogóle takie gowno prezentować na Euro, gdyby nie dostawali kasy za te granie to nikt profejsonalnie podchodzący do tematu nie wystawił by tych patalachow do gry, wstyd wstyd wstyd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kwasna_Ostryga: ale widziałaś żeby jedna osoba tak robiła? Cześć pisała jedno, a druga część pisała drugie, a Ty #!$%@? coś o jakichś fikołkach, po prostu ludzie mają podzielone zdanie. Wyjdź z piwnicy to zobaczysz jak wygląda życie
@Kwasna_Ostryga: Odkąd pamiętam nasza repa gra jak #!$%@?, wycofanie do bramkarza, a on z całej epy i tak przez 90 minut. Przecież wczoraj ostatnie 30 minut wyglądało jakby ktoś wrzucił dziecko to basenu bez rękawków. To jest cud że dopłynęli do brzegu.