Wpis z mikrobloga

Kur** jeszcze 24h temu połowa wykopu chciała dymisji Sousy, bo gra z patalachamj, bo co on osiągnął, gowno trener, żadnych większych skillów xD

Wykop dziś - RĘKA BOGA!!! SOUSA TOP TOPÓW!!! JAKBY MI KLEPNĄŁ LASKE W TYŁEK TO BYM MU SIĘ SAM NADSTAWIŁ!!!

Piekne fikołki, piekne ( ͡° ͜ʖ ͡°) ze skrajności w skrajność. Z Lewym to samo, przed meczem „łeee panie, lewy to taki sredniak, udało mu się bo ma mullera w bayernie”, a teraz? LEWY DZIK!!! LEWY KOCHAM CIĘ!!!11

Dwubiegunówka dosłownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. Tak, to ja dzwonię ¯_(ツ)_/¯

#mecz #reprezentacja #euro2020
  • 126
@Kwasna_Ostryga: To co się dzieje na wykopie jest tak żałosne ze szkosa gadać. Nikt nie widzi w jakim stanie jest reprezentacja i ten remis z Hiszpanią to jest słaba gra Hiszpanów i fuks Polski. Nie wiem jak można być tak oderwanym pd rzeczywistości. Ze Szwecją przegramy i co dalej? Wielki sukces Polaków bo zdołali przesunąć mecz o wszystko z drugiego na trzeci XD
@Janusz_z_Rivii: Pisałam dziś dosłownie kropka w kropkę to samo, bo uważam identycznie, to mnie zjedli - remis to wyłącznie „zasługa” naszego ogromnego farta dziś i faktu, ze Hiszpania zagrała naprawdę fatalnie. Ale już wykop robi wyliczenia, z kim zagramy na drodze do finału xD sorry, ale wystarczyło obejrzeć dzisiejszy mecz Portugalii z Niemcami, by zobaczyć, że jeśli trafimy na kogokolwiek na ich poziomie (o ile w ogóle wyjdziemy z grupy), to
@xiv7: Cała Polska tak ma, my jesteśmy strasznie sprzedajni i to tylko potwierdza, ze również cwani, ale w złym znaczeniu. Jesteśmy jak choragiewki, idziemy tam, gdzie jest dla nas korzyść, wypinamy się, gdy jest źle. Jesteśmy bardzo podzielonym narodem, pełnym zawiści i jakiegoś pędu do…niewiadomo czego właściwie. Sąsiada, który ma lepiej, utopilibysmy w łyżce wody. Trochę szkoda.
Najlepsze, że jakby Hiszpanowi nie powinęła się noga przy karnym i Polska by odpadła to by wszyscy wylewali żółć, a Hiszpan spudłował to jednak "Sousa i Lewandowski genialni" xDD


@xiv7: ale ty jesteś przebiegły, już sobie zwaliles do swojej błyskotliwości czy jeszcze trzepies? xd na tym polega piłka, trzeba umieć wykorzystywać szczescie
@OverEmotional: Wszystko fajnie ale na dziś Sousa ma w 7 meczach jakich prowadził kadrę średnią jednego punktu na mecz. Może podobać ci się styl ale jak nie wyjdą z grupy i przepieprzą eliminacje MŚ to PZPN straci dziesiątki milionów złotych i taki Sousa zacznie być poważnym obciążeniem finansowym dla związku.