Wpis z mikrobloga

@pacjent_0: W sumie to się nie zna człowieka. Mówi logicznie więc się zakłada, że i tak będzie działał. W większości to kończy się na mówieniu niestety, ale jak dojść wcześniej do prawdy czy będzie dobrze czy źle jak już się dostanie? Ja osobiście dawałem szansę i PO i Gwiazdowskiemu i Palikotowi nawet. Zawiedli mnie wszyscy (gwiazdowski się nie dostał), ale głosu nie żałuję, bo spróbowałem i chciałem zmian.
@Neubert: wystarczy śmieszne wpisy i z guwno wice premiera być bożyszczem "elity Internetu". No ale ten tego dziadki i babcie są głupie bo głosujo na pisiorów bo tak w kościele każą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Neubert: absolutnie nic do Ciebie personalnie nie pisałem. Tak tylko lekki komentarz odnośnie tego jak łatwo można zmienić ocenę swojej osoby wśród osób uważających się za tych "mądrzejszych" od innych, tych nie podążających za prądem i widzących więcej. Wystarczy trochę tzw heheszków nawet niskich lotów i z osoby o małej reputacji można awansować w górę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Luks_x: no ale na co nas nabiera. czyżby wykopki przyznały ze głosują na ludzi ze śmiesznymi tekstami, w sumie to tłumaczy memcena

@pacjent_0: no xd ostatnie jego głosowania w sejmie to pokazują xd