Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko142
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

288

2019 Trum o Niemcach finansujacych wroga NATO - Rosje

Trump masakruje europejska hipokryzje robienia interesow ze zbrodniarzami przed ktorymi Amerykanie bronia Europy ponoszac gigantyczne koszty.

uh29
uh29
uh29
z
youtube.com
dodany: 17.01.2024, 10:25:21
  • #
    europa
  • #
    polityka
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

2018, Trump ostrzega przed uzależnieniem się energetycznie Niemiec od Rosji, niemieccy politycy się śmieją.
konto usunięte
z youtu.be
  • 18

Komentarze (55)

najlepsze

Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec
17.01.2024, 11:36:37 via Wykop
  • 135
Debile zarzucają Trumpowi, że POWIEDZIAŁ, że nie wyśle swoich żołnierzy do obrony Europy.
Misiaczki zapomnieli tylko, że władcy Europy wyśmiali wcześniej Trumpa, jak ostrzegał przed Putinem i prosił o rozbudowę naszych wojsk.

Po co wydawać pieniądze na własne wojsko, przecież USA nas obronią. Prawda, misiaczki?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi
18.01.2024, 05:13:06 via Wykop
  • 33
@AustinTarrou: % GDP, Trump pochwalił Polskę, że wydaje na obronność więcej w stosunku do swojego GDP niż USA do swojego, a Niemcy rybka i Nord Stream
  • Odpowiedz
Czajnikowsky
Czajnikowsky
18.01.2024, 05:39:26 via Android
  • 22
@Z_d--y_strzelec bo niemcy to takie pasożyty Europy. Dogadać się z ruskimi o tańsze surowce, budować gospodarkę nie wydając na obronność nic bo po co? Kto i zaatakuje w środku Europy, poza tym od obrony jest usa ...teraz nic nie dają ukrainie tylko obietnice ,po to żeby po 2 miesiącach się z tych obietnic nie wywiązać bo nawet nie ma czym ..
  • Odpowiedz
genesis2303
genesis2303
17.01.2024, 15:25:03 via Wykop
  • 53
Warte przypomnienia po ostatnich manipulacjach dzbanów neuropków.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

C.....m
C.....m
konto usunięte 18.01.2024, 02:53:56 via Wykop
  • 62
@genesis2303: To jest wartę przypomnienia neuropkom, 2018 rok, Trump mówi o energetycznym uzależnianiu się Niemiec od Rosji, niemieccy politycy śmieją się pogardliwie... No i kto miał racje? Kto teraz może się śmiać?
C.....m - @genesis2303: To jest wartę przypomnienia neuropkom, 2018 rok, Trump mówi o...
  • Odpowiedz
C.....m
C.....m
konto usunięte 18.01.2024, 09:18:58 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Langusta_Pospolita
Langusta_Pospolita
18.01.2024, 06:01:03 via Wykop
  • 45
Nie lubię tej pomarańczki, ale z NATO niestety ma rację. Kraje europejskie mogłyby chociaż stwarzać pozory trzymając odpowiednie rezerwy sprzętu, głównie ciężkiego jak czołgi, bwp, artyleria, a lecą w ch*ja po całości.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

8kiwi
8kiwi
8kiwi
18.01.2024, 06:45:43 via Wykop
  • -4
@Langusta_Pospolita: I tu jest pies pogrzebany, politycy nie są od lubienia tylko od realizacji interesów państwa
  • Odpowiedz
Pan_Buk
Pan_Buk
18.01.2024, 08:40:28 via Wykop
  • 10
Trzeba sprawiedliwie oddać Trumpowi, że ostrzegał przed Putinem, naciskał Europejczyków na poprawę bezpieczeństwa, to się tylko z niego śmiali. Więc ma teraz prawo powiedzieć, że Ameryka nie będzie bronić Europy.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PierDacze
PierDacze
PierDacze
18.01.2024, 08:29:49 via Wykop
  • 4
a ja Trumpa lubię. Mówi jak jest i nazywa rzeczy po imieniu. Nie bawi się w ceregiele.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dizel_AHTUNG
Dizel_AHTUNG
18.01.2024, 08:05:10 via Wykop
  • 3
P0lacy nienawidzą trumpa bo on śmiał powiedzieć że nie będzie niańczyć patałachów którzy wszystko przeżarli zamiast się zbroić mimo że ruscy od zawsze u bram więc prędzej czy później będą się chcieli bić XD Polska jak typowy p0lak żyje od pierwszego do pierwszego bez myślenia o ewentualnościach a później gdy coś się dzieje to nagle panika, szukanie pomocy i obwinianie wszystkich w około o swój los
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

r-t
r-t
r-t
18.01.2024, 07:07:25 via Wykop
  • 3
Czyste złoto!
Nostradamus normalnie ;)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SzycheU
SzycheU
18.01.2024, 11:22:59 via Wykop
  • 2
Pff, a co Niemców obchodzi jakieś zagrożenie dla Estonii i wojna na Ukrainie? Dla nich liczą się tylko tanie surowce energetyczne i w imię interesów poświęciliby całą wschodnią flankę NATO żeby tylko udobruchać Rosję.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

u.....e
u.....e
konto usunięte 18.01.2024, 06:29:24 via Wykop
  • 1
Trump nie powinien posługiwać się słowami typu "ze zbrodniarzami", bo sami robią od zawsze interesy z każdym zbrodniarzem z którym nawinie się dobry interes. Mógł użyć słów "z wrogami" i byłoby git ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Moonlight20
Moonlight20
18.01.2024, 14:23:18 via Wykop
  • 0
Ma racje
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

Pracownicy zonda zostali zwolnieni. Prezes nieuchwytny, ma paszport Izraela.
Pracownicy zonda zostali zwolnieni. Prezes nieuchwytny, ma paszport Izraela.
2782
Pracownia 3lab potwierdza, że aplikacja Kornelii Wieczorek nigdy nie powstała
2705
Przyłapane gnoje na wyrzucaniu budowlanego syfu w lesie
Przyłapane gnoje na wyrzucaniu budowlanego syfu w lesie
2578

Pokaż 18+

"Boże, jak on musiał cierpieć". 14 letni Mateusz z Suszu nie żyje
"Boże, jak on musiał cierpieć". 14 letni Mateusz z Suszu nie żyje
2449
National Geographic i Fundacja Santander usunęły artykuły o Kornelii Wieczorek
National Geographic i Fundacja Santander usunęły artykuły o Kornelii Wieczorek
2433
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #swiat
  • #polska
  • #wydarzenia
  • #niemcy
  • #uniaeuropejska
  • #ciekawostki
  • #ekonomia
  • #usa
  • #gospodarka
  • #nato
  • #francja
  • #ue
  • #historia
  • #neuropa
  • #4konserwy

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking