Wpis z mikrobloga

@PiersiowkaPelnaZiol: do zabezpieczenia terenu wystarczy tasma. A ich pracą jest ratowanie zycia, a nie stanie i paczenie jak ktos sie wspina. Po za tym tlumaczenie, ze tak musi byc, bo tak juz jest i #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedy ja piszę, ze sluzby w ogóle nie powinny byc wzywane do takich świrow. Albo robisz event i wykupujesz opieke medykow na miejscu albo wchodzisz na dziko i
czemu mialoby mu sie oplacac?


@zefj: bo jakby wystarczała mu własna adrenalina to nie robiłby tego publicznie w godzinach szczytu, nie wrzucał tego na yt i nie reklamował przy okazji jakiejś yerby. A kolejny wypad do Francji to jest lot, hotel, mandat w tysiącach euro, wcale niemałe koszty, jak na hobbystę ;) Ale może faktycznie ten prosty chłopak ze Śląska tak naprawdę śpi na kasie i takie koszty go nie ruszają
@sphinxxx: widac przeciez, ze tworzenie i montaz filmow to jedna z jego pasji, tak jak kalistenika czy wspinaczka. Tak ciezko ci pojac, ze ktos moze dla przyjemnosci robic cos poza siedzeniem przed telewizorem, nawet jesli nie jest to w pelni finansowo oplacalne? To ze przy okazji reklamuje swoj sklep/patronite czy partnerow, to jeszcze nie znaczy, ze to jedyny cel prowadzenia tego kanalu xD
przeciez on tych sluzb ani nie wzywa, ani nie muszą mu pomagać. powiedz mi po co oni tam stoją?


@xstempolx: oczywiście, że muszą, bo takie są procedury. Wyobraź sobie, że by tak spadł na kogoś i mu złamał kręgosłup? Albo utknął?
Tak ciezko ci pojac, ze ktos moze dla przyjemnosci robic cos poza siedzeniem przed telewizorem, nawet jesli nie jest to w pelni finansowo oplacalne?


@zefj: Nie, każde hobby pochłania pieniądze i to całkowicie naturalne. Ale jest różnica między spędzeniem weekendu na skałkach, a lataniem za granicę, żeby wejść na wieżowiec, nagrać to na yt, dostać gigantyczną grzywnę i wrócić. Więc jeśli mówisz mi, że gość lekką ręką wydaje kilkadziesiąt tysięcy złotych
oczywiście, że muszą, bo takie są procedury.


@marv0oo: wam to trzeba wszystko tak doslownie. No przeciez o to chodzi, ze te procedury sa głupie. Tylko dlaczego nie domagacie sie zmian tych procedur tylko, zeby nie wchodził? Banot nie wchodź, bo mamy glupie procedury i muszą sluzby z polowy miasta przyjechac popatrzec jak wchodzisz xD ale przypadkiem ich nie zmieniajny BO TAK JUZ JEST.

Wyobraź sobie, że by tak spadł na kogoś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sphinxxx: na samej akcji zapewne wychodzi na minus, albo na zero jak mu monetyzacji na filmie nie zdejmą. Za to każdy taki wyskok to promocja jego sklepu z yerba i akcesoriami - to mu przynosi większe zyski
@xstempolx: ale ty nie rozumiesz jednej podstawowej rzeczy - chłop ŁAMIE PRAWO. Policja musi tam iść, bo chłop wspina się po cudzym budynku. A po co tylu ludzi? Bo nie wiadomo co taki typ chce zrobić. Nie wiadomo czy to terrorysta, czy samobójca, czy uj wie kto. Mówisz:

Odgrodzic tasma i #!$%@?.

A jak nagle się okaże, że osoba wspinająca coś odwali i będzie zagrażał osobom w budynku? O takim czymś
: nie ma takiego przepisu ze nie mozna sie wspinac po budynku.


@to267224: nie ma przepisu, że nie można srać do paczkomatu ¯\_(ツ)_/¯

Jak wchodzisz po schodach nie-swojego wiezowca to tez ma policja przyjezdzac, bo to cudze schody?

Jeśli robię to nielegalnie, to oczywiście, że tak.
@to267224: poza tym, to jak pisałem - policja nie wie jakie intencje ma taki człowiek. Czy on chce się zabić, czy jest zamachowcem, czy jak ten pajac co wleciał paralotnią na stadion w czasie Euro. Np. okaże się, że to terrorysta z bombą. I co? Straży nie będzie, karetek nie będzie bo wykopek mówi, że niepotrzebna. I czyja to wtedy będzie wina?
@marv0oo: ale wiesz, ze sa latwiejsze sposoby, zeby komus zagrozic? Nie trzeba 10 lat morderczycg treningow wspinaczki zevy wejsc na budynek z bombą, wystarczy podrobic kartę wejscia i wjechac winda xD naogladales sie za duzo filmow
ale wiesz, ze sa latwiejsze sposoby, zeby komus zagrozic?


@xstempolx: Na świecie jest masa odklejeńców i policja się nie będzie domyślać jaki intencje ma człowiek, który bez zabezpieczenia wspina się na wieżowiec. Już samo to jest chore

naogladales sie za duzo filmow

No, np. ostatnio oglądałem jak jakiś debil wleciał paralotnią na stadion i prawie wleciał w kibiców. Ale to przecież fikcja była, takiego czegoś nigdy nie było
@sphinxxx: Przecież on jest bogaty, oglądałem jego kilka vlogow, same obiektywy, aparaty, to kosztuje w dziesiątkach tysięcy złoty. Chłop może robi coś poza wspinaczka i treningami i z tego ma siano. Mowi, ze lubi montować filmy wiec może coś z tym nie wiem, ale jest zarobiony.