Wpis z mikrobloga

@Freak_001: do bycia tchórzem trzeba odwagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może i byś przeżywał, ale to tylko programowanie jakimi jesteśmy poddawani od dziecka. Że facet ma protect & provide. Zobacz jak traktuje się tych, którzy bronili, jak żyją weterani, ile w nich goryczy... jesteśmy usuwani kiedy spełnimy swoją rolę. Jedyną ucieczką jest jej nie spełniać, mieć to w dupie i cieszyć się życiem ( ͡° ͜
Wykopki maja ładnie zryty mózg, wolałbym skończyć połamany z #!$%@? czaszka niż pozwolić skrzywdzić osobę na której mi zależy, ale czego się spodziewać po #!$%@? przegrywać, którym przeciętny 15 latek by #!$%@? xd
@Phyrexia:
kosci sie zrastaja? xD
Widac kto tu naprawde jest odklejony od rzeczywistosci. Nawet zakladajac, ze by gosc przezyl po takiej akcji, to tak czy siak oczekiwanie od nieuzbrojonego kolesia (ktory zakladamy, ze nie cwiczyl zadnych sztuk walki), ze stanie w srodku nocy do walki przeciwko 4 typom to xD
Juz pomijajac, ze najlepiej dla wszystkich to jakby np. #!$%@? szybko i zadzwonil po policje czy wsparcie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Phyrexia: Ale Ty jesteś glupia. Numer 1 od kiedy mam tutaj konto czyli prawie 12 lat w moim rankingu najgłupszych osób xD pamięć psychiczna też mija, zapewniam Ciebie że mając 60 lat nie będziesz pamiętać sytuacji która była jak miałaś 15. I tak, na każdym kroku gwałcą kobiety, panno z HR proponuje nie wychodzić z domu z nawet na zakupy bo możesz być przymusowo przebolcowana.
@pi73r: Gdyby chociaż wspomniała o gwałcie to bym się zgodził, że wolałbym mieć połamane kości niż pozwolić zgwałcić swoją żonę, ale zestawiła możliwość połamania kości z "molestowaniem" bliżej nawet nie sprecyzowanym. Czyli jak to rozumieć? Musiałem rozchodzić żenadę po przeczytaniu pierwszy raz.

Zwróćmy uwagę na jeszcze jedno zdanie. Przejrzałem profil Phyrexeii, i raczej jest osobą lewicową, walczącą z tradycyjnymi metodami wychowawczymi i konserwatywnemu spojrzeniu relacje damsko-męskich. Więc teoretycznie nie powinna wymagać
@Freak_001:
Ale przeciez to wiadomo, nie od dzis, ze poglady pogladamy, a rzeczywistosc weryfikuje.
Sam mam morde mocne 7/10, jestem dosyc stanowczy i jestem raczej staroszkolnym facetem pod paroma wzgledami, najblizsi znajomi sa podobni pod tym wzgledem. W teorii zadna lewaczka nie powinna chciec nawet na nas splunac, ale nie zlicze juz razy, gdy po klubach julki lewicowe co innego lykaly xD
Tak to wyglada i inteligentni ludzie kieruja sie tym
Jakie trzeba mieć IQ żeby wierzyć w takie historie?


to pytanie retoryczne? to artykuł od kobiet dla kobiet

Ja #!$%@?, jak te ameby w ogóle mogą funkcjonować w społeczeństwie bez jakiegokolwiek krytycyzmu do tego co czytają czy umiejętności odróżniania prawdy od ewidentnych urojeń jakiegoś studenciaka polonistyki który trzepie dla grażyna teksty na umowę o dzieło ¯_(ツ)_/¯


przecież to samo na wykopie tylko w drugą strone xD
anonimowe wyznanie o kobietach i hurr