Wpis z mikrobloga

pewnie historyjka z palca wyssana jak większość na p0lki.pl a ludzie się srają xD


@georgaugust:

Jakie trzeba mieć IQ żeby wierzyć w takie historie? Ja #!$%@?, jak te ameby w ogóle mogą funkcjonować w społeczeństwie bez jakiegokolwiek krytycyzmu do tego co czytają czy umiejętności odróżniania prawdy od ewidentnych urojeń jakiegoś studenciaka polonistyki który trzepie dla grażyna teksty na umowę o dzieło ¯_(ツ)_/¯


@AntyBohater:

no p0lki.pl jest mistrzem w triggerowaniu p0lek
  • Odpowiedz
Rzeczywistość nie wygląda tak jak to opisują na tagu przegryw. Wyjdź z domu i się przekonaj.

@Fanatyk_Wedkarstwa: statystyki mówią coś innego. k0biety rzadko wiążą się z mężczyznami o gorszym statusie, niższych zarobkach czy wykształceniu. Masz bardzo ograniczone myślenie, nie ma żadnego powodu żeby bronić k0biety w takiej sytuacji, bo w przypadku ataku na mężczyznę k0biety nie bronią mężczyzn.
  • Odpowiedz
statystyki mówią coś innego.


@swiety_spokoj: jakie statystyki, o czym ty #!$%@?? xD znowu masz jakieś urojenia.

k0biety rzadko wiążą się z mężczyznami o gorszym statusie, niższych zarobkach czy wykształceniu.

no ciekawe czemu xDDDDD ja też nie związałbym się z brzydką, grubą, nieporadną świnią i damskim odpowiednikiem przegrywa z wykopu.

Masz bardzo ograniczone myślenie


kto to mówi xD

nie ma żadnego powodu żeby bronić k0biety w takiej sytuacji, bo w przypadku ataku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@swiety_spokoj: Z czterema to nawet Pudzian by nie dał rady. Nie wiem co te karyńska mają w głowach, ale mam dla nich złą wiadomość, bo ich partnerzy (o ile tacy istnieją) prędzej by się zesrali niż dali radę powstrzymać czterech napastników.

Nawet #!$%@? mając broń szanse są i tak niskie, bo wystarczy, że jeden podejdzie od tyłu i tyle z strzelania. Zresztą w tym pseudopaństwie przestępca i tak wie, że przeciętny
  • Odpowiedz
kolejny dowód braku umiejętności wyjścia poza swoją ograniczoną główkę.


@swiety_spokoj: nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak wygląda prawdziwy świat xD #!$%@? że ktoś ma ograniczoną główkę a sam żyjesz w świecie w 100% stworzonym przez przegrywów na wykopie.

Gościu, najlepsze co możesz zrobić to skasować konto i wyjść do ludzi. Serio. gardzę takimi jak ty, nie jesteście nawet ludźmi.

anyway nie będę już tracił na ciebie czasu bo albo
  • Odpowiedz
@Fanatyk_Wedkarstwa: XDDDD detektywie Sherlock, jestem osobą po 7 związkach.
Szkalowanie p0lki to moje dirty pleasure, a #przegryw i samotność bierze się głównie z hipergamii. p0lki nie są w niczym lepsze od przegrywów, jedynie #!$%@? dająca zdolność rozrodczą sprawia, że gruby kaszalot IQ=90, bez zainteresowań i pracujący na kasie ma 10 wiadomości dziennie na tinderze, a koleś który reprezentuje sobą dokładnie to samo jest samotny, bo żadna go nie chce.

Jesteś osobą
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: dobrze się zachował narzeczony. Jakby dostał przez łeb za mocno, a pewnie by dostał to musiałby pobożnie liczyć na to że jego księżniczka będzie chciała mu wycierać dupe przez resztę życia
  • Odpowiedz
W takim momencie wiesz, że nie możesz na niego liczyć i odtąd każda sytuacja przepuszczana jest przez pryzmat tamtego zdarzenia. Patrzysz na to z perspektywy faceta który nie walczył z czterema przeciwnikami a nie jego narzeczonej, którą porzucił wilkom by się ratować.


@Phyrexia: Też bym nie walczył bo 4 facetów to bilet do kalectwa a żadna kobieta nie jest tego warta. Wolę mental damage niż brain damage.

Każdy byłby tchórzem gdyby
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: @Fanatyk_Wedkarstwa: @JarekNoooTego: @Elektronik_Mocy: @AntyBohater: @AnotherBrickInTheWall: Jak to twoja mama, siostra, czy to dziewczyna to raczej stanąć w obronie to powinność. Jednak to osoby z twojego otoczenia, masz z nimi więzi. W przypadku obcej laski i akcji z grupką agresorów sprawa wygląda inaczej, jak chcesz pomóc to chociaż zrób wszystko analitycznie. Białorycerzykowanie, i rzucanie się w grupkę sebixów to głupota. Oddal się jak najdalej możesz, widzisz
  • Odpowiedz
PS. Bardzo ciekawe, że moderacja usuwa moje komentarze za zwroty typu "masz ograniczone myślenie", gdzie przywołuję statystyki i logiczne argumenty dlaczego NIE WARTO bronić k0biet i o równouprawnieniu, a komentarz gdzie ktoś pisze "NIE BRONISZ WITAMINKI TO JESTEŚ #!$%@?Ą" bez problemu sobie wisi. Jak zwykle podwójne standardy na korzyść osobników posiadających waginę.
  • Odpowiedz
@AnotherBrickInTheWall: @swiety_spokoj: @bigdickdilemma: @Fanatyk_Wedkarstwa: @deyna: Atakują twoja mame, siostrę, czy babcie to warto wykonać berserkera jak to możliwe. W przypadku obcej laski - oddalić się w miarę możliwości i dzwonić na odpowiednie służby. Najpierw twoje bezpieczeństwo, potem jej
Powątpiewam czy jakakolwiek obca laska na widok faceta obijanego przez 3-4 rzuciłaby się mu na ratunek. Nie
Uciekłaby, i zostawiła go na pastwę losu
  • Odpowiedz
1 vs 4 XD zrobiliby z nim co chcieli. A kobiecie krzywdy nie zrobią w 99% przypadków. Ale magazynowo-kołchoźniane normictwo wydaje wyrok mimo że tam nawet nie stali.
  • Odpowiedz
@bigdickdilemma: A ona wolała kogoś innego niż narzeczony, który jej nie obronił. ¯\_(ツ)_/¯

teraz wymagasz patriarchalnego podejścia mężczyzny, ze trzeba bronic kobiety


Nie wymagam. Stwierdzam fakt, że skoro wybrał swój brak obrażeń fizycznych w zamian za gwałt na narzeczonej, ma ona prawo nie chcieć się z nim wiązać.
  • Odpowiedz