Wpis z mikrobloga

@Mescuda no w przypadku osoby z którą ma się więź taka reakcja to raczej instynktownie u większości ludzi, co nie zmienia faktu, że reakcja ta jest głupotą. Jak ktoś wyżej zauważył nawet gdybyś miał broń nikłe są szanse, że dasz radę czterem delikwentom a i nie wiesz czy ktoś z nich również nie ma broni.
W przypadku obcej laski - oddalić się w miarę możliwości i dzwonić na odpowiednie służby. Najpierw twoje bezpieczeństwo, potem jej


@Mescuda: xD #!$%@? błagam wykopki

z obcą laską chyba nie będziesz zaręczony, co? xD co do obcej to wiadomo, że nie musisz ryzykować uszczerbkiem na zdrowiu ale jeśli to Twoja poważna dziweczyna lub narzeczona to nie można być taką #!$%@?ą jak OP
Przypomniała mi się ostatnia akcja jak obroniłem taką Niemkę którą zaczepiał jakiś pijany Rusek a jej chłopak stał sobie obok wystraszony. Dodam że Rusek nie był jakimś Ivanem Drago i wyglądał wagowo tak samo jak ten szkop. Poprostu jeśli ktoś jest wychowywany jak #!$%@? (czyli przez kobiety) że nie wolno nikogo uderzyć, głupszym sie ustępuje, przemoc to nie rozwiązanie to pewnie może nie czuć się zbyt komfortowo w sytuacji zagrożenia @Phyrexia:
@swiety_spokoj: cmentarz jest pełny dumnych bohaterów xD Jasne wszystko zależy od sytuacji bo czasem jest jeden wojownik i 3 giermków to powalczyć można ale z 4 karkami to przekopią ci ryj. Laska tak cię rzuci bo jej nie obroniłeś. Też zależy jakie zagrożenie bo jak się jest w sytuacji gdzie nie masz wyjścia i musisz walczyć choć wiesz że twoje szanse to marne to już inna bajka. Tak samo ja atakują
@Freak_001: gada tak bo nigdy nie była pobita jak każda dziewczyna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Umiem się składać, dorabiałem w klubach jako ochrona, wiele widziałem.

Faceci zawsze padali ofiarami największej agresji i kalectwa. Laskom nic się nie działo. Wszystkie uciekały i darły mordę. Żadna, ale to żadna nie pomagała swojemu facetowi. Ale najlepsze było to ich spojrzenie pełne strachu, obrzydzenia i rozczarowania, że ich facet ma obijaną