Wpis z mikrobloga

Ależ mnie rozwala stwierdzenie, że loszki mają łatwiej na tinderze, nawet te grube i brzydkie przecież wyrywają chadów, więc nawet na przegrywa taka nie spojrzy i zaczyna się festiwal spiehtolenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Owszem, jeśli chodzi o to mityczne zamoczenie to tak, brzydsze laski mają pod tym względem łatwiej.

Jednak jeśli sprowadzacie swoje życie i płeć przeciwną jedynie do seksu, który ma tak magicznie odmienić wasze życie, to mam dla was przykrą wiadomość. Wy nie jesteście przegrywami. Jesteście czymś dużo gorszym.

Sama odbiegam od przyjętych standardów jeśli chodzi o urodę. Po prostu jestem różową i mam koszmarnie brzydki ryj xD próbowałam kiedyś z tinderem, owszem miałam pary, nawet spotkania.
Nie celowałam w chadów tylko w normików albo takich na moim poziomie.
Praktycznie żaden z nich nie chciał mnie poznać, ostatecznie wszystko sprowadzało się do tego, że kolesie chcieli mnie tylko przelecieć, nic więcej.
Nie ma chyba nic bardziej upokarzającego jak to, że jesteś tylko jednorazowym „czymś” dla jakiegoś desperata, który aktualnie nie może uganiać się za uroczą Julką, bo ta go nie chce.

Także jeśli macie taki duży problem z tym, że te ładne Julki was olewają to TAK, MAJĄ DO TEGO PEŁNE PRAWO, będąc ładnymi kobietami mają prawo umawiać się z facetami na ich poziomie i wchodzić z nimi w związki, a wy co najwyżej możecie być beta bankomatem później tak jak brzydkie laski opcją awaryjną jak już jest za duże ciśnienie. Tak to niestety działa.

Też nie mam dużej szansy na normalny związek, gdzie będę kimś więcej niż opcją do ruchania na raz. Ale czy ja mam jakiekolwiek pretensje do facetów?
Nie i nigdy nie miałam.
Bo jak można mieć pretensje do kogoś, że ma jakieś preferencje? XD

#tinder #zwiazki
  • 307
  • Odpowiedz
@imkazea: Zasadniczo jestem w stanie ogarnąć trochę tok myślenia niektórych tutaj. Sam jestem typem o potężnych 1.70 wzrostu, krzywych zębach, #!$%@? kondycji, ślepy bez okularów, i jeszcze( co najgorsze) #!$%@? głos i wada wymowy. Z charakteru kompletna #!$%@?, której został jeden znajomy z czasów gimnazium, na studiach nie mam nikogo znajomego. Mimo tego, że na tinderze udało mi się zrobć potężne 5 par w 3 miesiące, gdzie nie pewnie te pary
  • Odpowiedz
@konopiapolska: hahah zawsze jakieś wyjście xd ale zobacz na to z drugiej strony, jak facet widzi że można szybko pójść z kobietą do łóżka to może sobie pomyśleć że pewnie z innymi też tak szybko szła więc nie jest warta więcej zachodu aby z nią tworzyć związek xd takie moje przemyślenia xd
  • Odpowiedz
hahah zawsze jakieś wyjście xd ale zobacz na to z drugiej strony, jak facet widzi że można szybko pójść z kobietą do łóżka to może sobie pomyśleć że pewnie z innymi też tak szybko szła więc nie jest warta więcej zachodu aby z nią tworzyć związek xd takie moje przemyślenia xd


@2cf002b2f4: sam chłop poszedł z nią do łóżka XD O niej ma to świadczyć źle, a o nim nie? Przecież
  • Odpowiedz
@konopiapolska: w sumie tego nie rozumiem, do normalnej relacji (nie mówię o związku, bo faktycznie tutaj jednak trochę to mogłaby odrzucać wizja spędzenia reszty życia - wiem, ze przesadzam - z kimś kto ci się po prostu nie podoba). Po jakimś czasie przecież człowiek się przyzwyczai do jakichś tam mankamentów i przestaje zwracać na to uwagę.
  • Odpowiedz
@imkazea: Ale po co się przejmować prostakami z wykop peel.

O seksie decyduje kobieta o małżeństwie i rodzinie piłeczka zwykle jest po stronie faceta bo to faceci częściej mówią "nie" na jakieś zakusy do ślubu i dzieci.

Większość na tinderku by od razu #!$%@? pokazało, od razu by się ruchać chciało.

Jedne co, to laska ma duuużo większe szanse by się upiększyć. Makijaż, kosmetyczka, fryzjer i można zdziałać cuda nawet z
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: dla kobiety seks z nieczadem jest gorszy niz celibat, dlatego wiele pisze ze nie mialo seksu od X czasu, chca tylko czada z wielka knaga ktory przeruchal pol miasta a nie jakiegos mirka programiste z pyrdkiem 11cm ktory nie umie zaspokoic kobiety
  • Odpowiedz
spojrz sobie w lustrze gleboko w oczy typie i powiedz sobie szczerze, że nie martwiłbyś się tym, że spotykasz się z dziewczyną rok i tego nie robicie.


@Kr12345: przecież to najlepsze rozwiązanie, w tej sytuacji…
  • Odpowiedz
Też nie mam dużej szansy na normalny związek, gdzie będę kimś więcej niż opcją do ruchania na raz.


@imkazea: Wystarczy znaleźć kogoś odpowiedniego.
I nie dziwić się, że jak się szuka na Tinderze to znajduje się takich, którzy chcą tylko seksu.
  • Odpowiedz