Wpis z mikrobloga

Życie jest piękne (,). Cały miesiąc z---------m fizycznie na magazynie i to moja wypłata. Teraz koszty życia :

-160 Zł bilet miesięczny
-250 zeta rata kredytu za prawo jazdy
-600 zł na pokój u mamy
-800 zł za jedzenie (Lubie zdrowo zjeść)
-70zł inernet

Razem na rozrywki i ubrania zostaję zostaje mi 300zł. W tym a-----l, nowe buty, bluzy,bielizna , koszulki Średnie z maturą, na studiach nie dałem po prostu rady...

#przegryw #depresja #pracbaza #zalesie #zarobki
Plecakowicz - Życie jest piękne (╯︵╰,). Cały miesiąc z---------m fizycznie na magazyn...

źródło: comment_1623267588TCb7N67KfmHaCYL3ZlVd3f.jpg

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sam siedzę w Niemczech "typie", ale masz racje, nie mam rozeznania w gównorobotach, zdam się na twoje doświadczenie


@MarcelFerry: Nie masz rozeznania w niczym. A skoro „siedzisz” w Niemczech to dziwi mnie jak możesz nie mieć rozeznania w gównorobotach skoro sam w niej pracujesz. Czarnolisto za pisanie bzdur.
  • Odpowiedz
@Plecakowicz pomyśl sobie teraz, że ósemka ci się w-------a albo problem z kolanem xDD Minimum parę koła żeby to wyleczyć, bo na NFZ termin za pół roku, a po pół roku i tak nie naprawią tylko s-------ą jeszcze bardziej, a jak nie zrobisz nic to nie dasz rady pracować z bólu. Tak się żyje w tym j-----m kraju. Jak i tak pracujesz na magazynie to się dziwię, że jeszcze do Deutschlandu
  • Odpowiedz
Wykopki nie ogarniają tego konceptu ze może ktoś jest za głupi żeby iść na studia i nie jest do tego stworzony i ze taka osoba z powinna w przeciętnej pracy na magazynie godnie żyć. I potem zdziwieni ze PiS 40% jak połowa tego kraju robi za tyle i jedyny bonus jaki ma to od PIS
  • Odpowiedz