Wpis z mikrobloga

Życie jest piękne (,). Cały miesiąc #!$%@? fizycznie na magazynie i to moja wypłata. Teraz koszty życia :

-160 Zł bilet miesięczny
-250 zeta rata kredytu za prawo jazdy
-600 zł na pokój u mamy
-800 zł za jedzenie (Lubie zdrowo zjeść)
-70zł inernet

Razem na rozrywki i ubrania zostaję zostaje mi 300zł. W tym alkohol, nowe buty, bluzy,bielizna , koszulki Średnie z maturą, na studiach nie dałem po prostu rady...

#przegryw #depresja #pracbaza #zalesie #zarobki
Plecakowicz - Życie jest piękne (╯︵╰,). Cały miesiąc #!$%@? fizycznie na magazynie i ...

źródło: comment_1623267588TCb7N67KfmHaCYL3ZlVd3f.jpg

Pobierz
  • 241
@MarcelFerry: w polsce jest to samo. Brak ludzi do pracy. No nie mówię tu o kimś z doświadczeniem 2 lata na magazynie bo sam wiesz, że to nie jest żadne doświadczenie... A jak powie za granicą, że robił w magazynie to dostanie się do amazona albo zbierać pomidory... tyle w temacie.
Średnie. Bez matury. Samouk. Wyprowadzka z pato chaty po 18nastce. Dorabiam od 16 roku życia. Znam trochę branż. Aktualnie zarabiam jeszcze raz tyle.

Jak tylko podłapię więcej umiejętności to szukam kolejnej pracy ale już na stanowisku wyżej.

Także nie szkoła, nie studia tylko chęci do samokształcenia się liczą i wyczucie w czym jesteś dobry. Nie można się poddawać.
@Plecakowicz: ale ratę za prawko spłacisz w kilka miesięcy, bo chyba na 30 lat tego nie wziąłeś, nie? Wtedy będzie już 550 zł na rozrywkę i ubrania. Szału nie ma, ale ogólnie to myślę, że to już wcale nie taka mała kwota. Ile się wydaje na ubrania średnio w miesiącu (mówię o normalnym facecie) 100zł? 200zł? Przecież jak kupisz buty za 200zł to starczą Ci co najmniej na pół roku. No,