Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 106
#motoryzacja #samochody #januszebiznesu

Mirki, co w takiej sytuacji?

Wczoraj sprzedałem Citroena C3 za 1400zl. Poinformowałem że do roboty sprzęgło, amortyzator i rdzewiejące progi.

Dzisiaj dostałem takiego SMS-a.

Co myślicie? Co z Tym faktem zrobić?

Koleś dolał oleju, mógł polać po silniku, jechał olej się zapalił. Takie moje przypuszczenie. Muszę się przejmować czy jak?

Pierwszy raz sprzedawałem sam auto i od razu taka akcja.

#kiciochpyta
Qontrol - #motoryzacja #samochody #januszebiznesu 

Mirki, co w takiej sytuacji? 

Wc...

źródło: comment_1623155083VCciBpkwFA73gSTJcI0DP3.jpg

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qontrol nie no byczqu auto sprzedane, teraz już jego problem xD On nie ma pewności czy go w #!$%@? nie zrobiłeś, tak samo Ty nie masz pewności czy sam se benzyną auta nie polał i nie podpalił, daj mu info że no sry ale nie masz z tym związku
  • Odpowiedz
@Qontrol: poproś o dostarczenie wraku u poinformuj, że po ocenie przez eksperta zdecydujesz o ewentualnym zwrocie. I że eksperta musi opłacić on. Ale z drugiej strony nie pisze z pretensjami i nie robi cyrku. Jak serio spaliło mu się dzień po zakupie to ja bym chcoiaz połowę oddał. W końcu to nie jest jakiś mega majątek. Postaw się też na jego miejscu.
  • Odpowiedz
@Qontrol: ja kupiłem auto po cenie rynkowej, musiałem dorzucić jeszcze 2x tyle żeby było sprawne. Koleś mnie naciął na zajechany silnik i co miałem robić? Mogłem przed zakupem pojechać do ASO a nie zrobiłem tego. Dużo w tym mojej winy, nie mniej sprzedający ukrył wadę ale się nie dopominałem. Naprawiłem i jeżdżę.
  • Odpowiedz
@Qontrol: Ode mnie gość kupił auto w cenie foteli. Nie odpało, co wpisałem w umowę. Wciągając na lawetę jeszcze zderzak prawie urwał.

Za dwa dni dzwoni, że ślizgacze w silniku zepsute i żebym oddawał połowę hajsu, bo idzie do sądu.

No to go wysłałem najpierw do prawnika, żeby mu umowę przeczytał. Więcej nie dzwonił, ale może to dlatego, że go zablokowałem od razu.

Jeśli nie masz nic na sumieniu, to
  • Odpowiedz
@Qontrol: k0rwa, i dlatego nie lubię sprzedawać swoich używanych rzeczy, sprzedawałem ostatnio swojego złomka za 1000zl ( typowe auto na dojazdy do pracy) a typ mi z miernikiem lakieru przyjechał XDD
  • Odpowiedz