Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
No i człowiek sam z nie przymuszonej woli zapisał się na szczepienie wszystko fajnie smsy i inne sprawy, termin dzisiaj. Ankieta elegancko... I co się dzieje dalej - wywiad stara, gruba pigula pyta o leki no to co no mowie prawdę jestem alergikiem i co?! No ja Pana nie zaszczepię XDDDDDDDDDDDDDDDDD To po co ta akcja #szczepimysie i inne zachęcenia. No jak Pan chcę no to niech Pan idzie do alergologa najpierw. XDDDDDDDDDDDDDDDDD Niedoczekanie ich. No i od dziś jestem szurem. 99% januszy i grazyn nawet nie wie ze jest na coś uczulony i nawet nie wie kto to jest alergolog ale oni mogą... Pozdrawiam.
Zmienił bym avatar no ale Senna jednak to jest ktoś.
#szczepienia #covid19 #koronawirus
Pobierz kaoen9 - No i człowiek sam z nie przymuszonej woli zapisał się na szczepienie wszystk...
źródło: comment_16228213464TqCwjLQ9MzJ7hClcOOCo9.jpg
  • 67
via Wykop Mobilny (Android)
  • 251
@kaoen9: Jedyne pytanie jakie padają to takie
- czy przyjmujesz leki na stałe
- czy jesteś uczulony na jakieś leki

Jeżeli zażywasz jakieś wykluczone leki, albo na drugie pytanie odpowiedziałeś "nie wiem, ale ogólnie jestem na coś tam uczulony" to się nie dziw że Cię zdyskwalifikowali.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zagu: powiedziałem nawet na co jestem uczulony - roztocza kurzu domowego i ze nawet się odczulałem xD Szkoda tylko ze wszędzie mówią ze alergia to nie przeciwwskazanie.. Dlaczego podczas zapisów nie ma informacji o tym że jak masz alergie to najpierw idź do alergologa
@kaoen9: "Zostaję szurem, bo jestem alergikiem i nie mogę się zaszczepić" - xDDDDD

Byłeś ty kiedykolwiek u dentysty? Dostajesz te same pytanie jak masz znieczulenie xD
Ale no, lepiej mieć w dupie jakieś uczulenia, dać szczepionkę i się dziwić, że ktoś potem zdycha, bo był uczulony na 95% składników szczepionki xD

jednak to co mówią na wykopie, że szury mają statystycznie 20 punktów IQ mniej to chyba prawda, bo innego powodu
@orgazm: nie ściemniam
@niochland: byłem u dentysty i przyjmowałem znieczulenia i jakoś nigdy nie mieli problemów z moją alergią
@wojna: nie mam żalu do babki mam żal do tego, że podczas zapisów mogli zapytać o alergie i jak Pan ją ma to zapraszam do alergologa w 1 kolejnosci a nie jak debil stac w kolejkach w punkcie, ponadto mam żal do tego, że po co głoszą wszedzię, że alergia
@kaoen9: Trafiłeś na „odpowiedzialną” pielęgniarkę :) Jesteś jedną z tych osob, które nie mogą sie zaszczepić ze względów zdrowotnych. Nie wiem czy to dla ciebie pocieszenie :D Już nie polecisz na Zakynthos ( ͡° ʖ̯ ͡°)