Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
No i człowiek sam z nie przymuszonej woli zapisał się na szczepienie wszystko fajnie smsy i inne sprawy, termin dzisiaj. Ankieta elegancko... I co się dzieje dalej - wywiad stara, gruba pigula pyta o leki no to co no mowie prawdę jestem alergikiem i co?! No ja Pana nie zaszczepię XDDDDDDDDDDDDDDDDD To po co ta akcja #szczepimysie i inne zachęcenia. No jak Pan chcę no to niech Pan idzie do alergologa najpierw. XDDDDDDDDDDDDDDDDD Niedoczekanie ich. No i od dziś jestem szurem. 99% januszy i grazyn nawet nie wie ze jest na coś uczulony i nawet nie wie kto to jest alergolog ale oni mogą... Pozdrawiam.
Zmienił bym avatar no ale Senna jednak to jest ktoś.
#szczepienia #covid19 #koronawirus
kaoen9 - No i człowiek sam z nie przymuszonej woli zapisał się na szczepienie wszystk...

źródło: comment_16228213464TqCwjLQ9MzJ7hClcOOCo9.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JimNH777: are u retarded? pisałem tutaj kilka razy, że mówiłem na co jestem uczulony - nie powiedziałem no jestem alergikiem ale nie wiem na co elo
  • Odpowiedz
@jestepianke: to słabo, ja miałem TYLKO podejrzenie uczulenia i mnie nie zaszczepili i z tego co się dowiadywałem taka jest właśnie procedura - konsultacja z alergologiem

W przypadku potwierdzonej alergii jestem prawie pewien ze jest tak samo
  • Odpowiedz
@kaoen9: ja jestem alergikiem, mam alergie na pyłki i sierść zwierząt i tak powiedziałem przed szczepieniem, w dodatku mam zdiagnozowaną astmę oskrzelową i to też powiedziałem. Dostałem normalnie szczepienie, kazali tylko czekać 20 minut a jakby się coś później działo od razu dzwonić na pogotowie i poinformować o szczepieniu plus astma/alergia. Nic się nie działo, lekka gorączka, bóle ręki i tyle.
  • Odpowiedz
@kaoen9: ja zaszedłem powiedziałem że jestem alergikiem, trawy, brzozy, przyjmuję leki histaminowe i bez problemu dostałem szczepienie XD
alergia wziewna na pyłki, to nie alergia na składniki leków, owszem są krzyżowe, ale skoro mianujesz się 'alergikiem' to wiesz na co dokładnie i jakbyś powiedział to by Cię przyjęli XD
  • Odpowiedz
@Mr_Frodo: CZY JA PISZE JAKOŚ NIE WYRAŹNIE W TYM TEMACIE CZY TUTAJ WSZYSCY NIE CZYTAJĄ POSTÓW?! MÓWIŁEM NA CO JESTEM UCZULONY PODCZAS WYWIADU DO CHOLERY! R O Z T O C Z A K U R Z U D O M O W E G O!
  • Odpowiedz
@mindrape: pytanie zasadnicze: jeśli nawet chciałbym to zgłosić to niby gdzie? jest jakaś w Polsce rzekoma instytucja która ma piecze nad kwalifikacją na szczepienia?
  • Odpowiedz
@kaoen9: też powiedziałem, że jestem uczulony, ale nie wiem jeszcze na co. Spytała tylko o objawy, potwierdziła, że to tylko takie utrudniające życie i elo. Co innego jak jesteś uczulony na coś w takim stopniu, że nie możesz oddychać, a co innego jak masz wysypkę, katar i piekące oczy.

Z tym, że w moim wypadku wywiad przeprowadzała lekarka, a nie pielęgniarka.
  • Odpowiedz
@kaoen9
W pierwszej kolejności kontaktował bym się raczej z kimś kto zarządza danym punktem. Jak nie pomoże to uderzyć z tym do NFZ lub rzecznika praw pacjenta. Niestety zrobiłem uprawnienia jakiś czas temu, ale póki co nie wykonuję szczepień, więc nie mam konkretnych namiarów.
  • Odpowiedz
@kaoen9 to nie mieli w punkcie lekarza weryfikującego pacjentów, których odsyła pielęgniarka? Jakaś niedoszkolona pielęgniarka.
Alergia - wyklucza tylko potwierdzone uczulenie na składnik szczepionki. Wszystkie inne się szczepi, nawet wstrząsy na leki.
  • Odpowiedz
@Krisskow: ja tu tylko baituje i jestem ruskim agentem który zebrał 50 groszy za wpis mający na celu obrażenie aktualnych szczepionek. SPUTNIK NAJLEPSZY. Ech już nawet nie chce mi sie z wami dyskutować bo to nie ma sensu. Ja tylko zmyślam, to nie możliwe, na pewno nie powiedziałem na co jestem uczulony - połowa wykopków nawet nie czyta ze zrozumieniem co napisałem xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaoen9: słaby bait z tego względu że masz niemiłe przejście z administracją wykonująca zabieg szczepienia i chcesz ustawiać charmandera i zostawać szurem lel
  • Odpowiedz