Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
No i człowiek sam z nie przymuszonej woli zapisał się na szczepienie wszystko fajnie smsy i inne sprawy, termin dzisiaj. Ankieta elegancko... I co się dzieje dalej - wywiad stara, gruba pigula pyta o leki no to co no mowie prawdę jestem alergikiem i co?! No ja Pana nie zaszczepię XDDDDDDDDDDDDDDDDD To po co ta akcja #szczepimysie i inne zachęcenia. No jak Pan chcę no to niech Pan idzie do alergologa najpierw. XDDDDDDDDDDDDDDDDD Niedoczekanie ich. No i od dziś jestem szurem. 99% januszy i grazyn nawet nie wie ze jest na coś uczulony i nawet nie wie kto to jest alergolog ale oni mogą... Pozdrawiam.
Zmienił bym avatar no ale Senna jednak to jest ktoś.
#szczepienia #covid19 #koronawirus
kaoen9 - No i człowiek sam z nie przymuszonej woli zapisał się na szczepienie wszystk...

źródło: comment_16228213464TqCwjLQ9MzJ7hClcOOCo9.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaoen9: Jak masz dostać wstrząsu anafilaktycznego i zejść na miejscu, to chyba dobrze, że najpierw pytają? Moja mama miała zapalenie migdałków i też jej nie zaszczepili, wyleczyła antybiotykami i poszła w innym terminie i jest już po obu dawkach. Także ja tu nie widzę powodu do zostawania szurem.
  • Odpowiedz
Dlaczego podczas zapisów nie ma informacji o tym że jak masz alergie to najpierw idź do alergologa


@kaoen9: nie zrazaj sie za jedna babke. Wujka na wsi tez nie chcieli zaszczepic ze wzgledu na to ze mial kiedys wstrzas anafilaktyczny. Pojechalismy do miasta i dostal od reki. Wczesniej jednak tam dzwonilem by sie upewnic ze nie jedziemy na marne.
  • Odpowiedz
@kaoen9 jestem alergikiem typowo "wiosennym" -pylki traw i chwastow w stopniu małym i srednim, normalnie to powiedziałem i normalnie się zaszczepiłem - a na co ty jesteś uczulony i jakie masz reakcje alergiczne??
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcus1a: roztocza kurzu domowego, objawy typowe zatkany nos, łzawienie. Nie wiem może w szczepionce Pfizera jest kurz w takim razie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaoen9: Jedyne pytanie jakie padają to takie

- czy przyjmujesz leki na stałe

- czy jesteś uczulony na jakieś leki


Jeżeli zażywasz jakieś wykluczone leki, albo na drugie pytanie odpowiedziałeś "nie wiem, ale ogólnie jestem na coś tam uczulony" to się nie dziw że Cię zdyskwalifikowali.

@zagu: ale to nie na być dyskwalifikacja tylko skierowanie na rozmowę z lekarzem, który powinien być w punkcie szczepień. Dopiero taki lekarz jak ma dalsze wątpliwości może odmówić i zalecić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaoen9: idź jeszcze raz do innego punktu szczepień, gdzie kwalifikuje lekarz. Chyba, że coś jeszcze masz (np stulejkę), co zaznaczyłeś i tego nam nie mówisz ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz