Wpis z mikrobloga

Zobaczcie jaka przemiana, zajęła mu to tylko 6 lat!
W czasie gdy wypruwał sobie flaki i #!$%@?ł, jego koledzy którzy po prostu urodzili się przystojni, bzikali tak, że ich bolały #!$%@?. No ale teraz koleś popracował, to wreszcie dosiądzie się do stołu rynku matrymonialnego i będzie mógł się do woli zajadać resztkami, które inni już dawno zeżarli, strawili i zesrali. Co incelu, nie chce ci się pracować pół życia żeby stać się zupełnie innym człowiekiem i dopiero od ~28 roku życia zapisywać pierwsze wspomnienia w swoim życiu?! Znowu wymówki? Hehe lepiej późno, niż wcale.

Tak, koleś po lewej był chyba w miarę spoko.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #feels #zalesie #gownowpis ##!$%@?
hauser15 - Zobaczcie jaka przemiana, zajęła mu to tylko 6 lat!
W czasie gdy wypruwał...

źródło: comment_1622753439BoZ9IZzcUyn3OCHutCnxN1.jpg

Pobierz
  • 23
W czasie gdy wypruwał sobie flaki i #!$%@?ł, jego koledzy którzy po prostu urodzili się przystojni, bzikali tak, że ich bolały #!$%@?. No ale teraz koleś popracował, to wreszcie dosiądzie się do stołu rynku matrymonialnego i będzie mógł się do woli zajadać resztkami, które inni już dawno zeżarli, strawili i zesrali. Co incelu, nie chce ci się pracować pół życia żeby stać się zupełnie innym człowiekiem i dopiero od ~28 roku życia
@hauser15: Co za #!$%@?. Gość wyglądał dobrze już na pierwszym zdjęciu, najbardziej brakowało mu masy, co uzupełnił z czasem. Z 7,5/10 stał się 8-9/10.

6 Lat xDDD taką sylwetke robi się w 6 miesięcy max


@Mershi: Chodziłeś Ty kiedykolwiek na siłownię? Wiesz jak wygląda proces budowania masy mięśniowej u naturala? Nie sądzę, bo byś takich pierdół nie opowiadał.
@hauser15: aleś #!$%@?ł przykład, gość, który zapewne nie miał żadnych problemów z laskami już przed przemianą, ma niby ilustrować bezsensowność samodoskonalenia w celu dostąpienia możliwości "zjadania resztek ze stołu" xD.

Nie przeczę, że przekaz ma sens, ale kolesia do foto to trzeba było dobrać normalnego. Takie chude Patrycjusze (no bo kto w wieku 16-18 lat jest już mocno #!$%@??) to sobie w liceum zaliczają koleżanki bez problemu.

Trzeba było klasykiem rzucić:
BrockLanders - @hauser15: aleś #!$%@?ł przykład, gość, który zapewne nie miał żadnych...

źródło: comment_1622765904PzTOyFPap7pjGbYF3dSemw.jpg

Pobierz
@hauser15: drugie zdjęcie z 2016, ale równie dobrze mógł już tak wyglądać w roku 2012 i potem już po prostu nie progresować bo uznał, że taka forma mu styka.
Myślę, że taka forma to są maks dwa lata, jak nie rok. W sześć lat to byś się zdziwił co można dopiero zrobić.
Ja jak patrzę na swoje zdjęcie z 2016 gdzie zaczynałem treningi, a potem na zdjęcie dajmy na to z
Pfff, lekko zarysowane mięśnie, po pierwszym tygodniu na siłce tak się wygląda, nawet bez planu i diety.


@zakamuflowany_fetyszysta: Pfffff po pierwszym tygodniu... Ja tak wygladalem bez silowni i innej aktywnosci fizycznej objadajac sie fast foodami oraz słodyczami i opijajac piwem i coca colą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podwojenie obwodu, czyli nie wiem, ile trzeba by było żreć i kłuć dupę, by zrobić to w rok.


@TypowyZakolak: ale pierniczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podwojenie obwodu - a w ogóle wziales pod uwagę, ze on miał niewielki obwód bicepsa, gdy startował? Zrobienie z 30 cm 45 cm będzie trwać znacznie krócej niż z 40 na 60cm. Ponadto nie ma tam zadnego podwojenia obwodu. Z 30cm na
@qwe_: Dobra, +50%, rety, czy to taka różnica w kontekscie wypowiedzi, że jest 15 cm więcej a nie 25 cm? W poście napisanym miesiąc temu? Weź mnie nie wołaj z takimi wysrywami ( ͡° ͜ʖ ͡°)