Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
Mirki, moze być czy obciach? Oczywiście wyprasuje. Impreza to 25 letnia rocznica ślubu znajomych po południu, częściowo w plenerze czesciowo na sali balowej. Chciałem ubrać się na jasno (do tego mam jasne buty szmaciane), a nie mam jasnego pasku więc tak wymyśliłem.

#modameska #pytanie #impreza
Pobierz pablo397 - Mirki, moze być czy obciach? Oczywiście wyprasuje. Impreza to 25 letnia ro...
źródło: comment_1622700765xdWI8UNTE0dXYEshu5G5RD.jpg
  • 126
koszula z krótkim rękawem? weź stary jprdl jaki obciach nie możesz założyć nwm żonobijki jak prawdziwy polak?


@Maister37: Zwróć uwagę, że koleś ma spodnie z wysokim stanem pod szelki i wygląda to zupełnie inaczej
@pablo397: Koszula z krótkim rękawem to nada się tylko do pójścia na plażę. Nie zakładaj krótkich rękawów na żadne wyjście na które nie poszedłbyś w bluzie z kapturem, bo bluza z kapturem jest bardziej elegancka... ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak chcesz na luźno i żeby chłodniej w łapy było to załóż długi rękaw i podwiń na przedramionach. Będzie 100 razy lepiej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bizonsky: mam same ciemne paski bo mialem założyć czarne pantofle. Dzisiaj rano dowiedziałem się że będzie częściowo w plenerze i na szybko zmieniłem outfit na lniany letni
@pablo397: sorry trafiłem z gorących, zainwestuj panie w porządne spodnie na guziki do prawilnych szelek (takie jak na zdjęciu wyżej). Tylko mogą kosztować więcej niż cały strój który masz na sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)