Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
Mirki, moze być czy obciach? Oczywiście wyprasuje. Impreza to 25 letnia rocznica ślubu znajomych po południu, częściowo w plenerze czesciowo na sali balowej. Chciałem ubrać się na jasno (do tego mam jasne buty szmaciane), a nie mam jasnego pasku więc tak wymyśliłem.

#modameska #pytanie #impreza
pablo397 - Mirki, moze być czy obciach? Oczywiście wyprasuje. Impreza to 25 letnia ro...

źródło: comment_1622700765xdWI8UNTE0dXYEshu5G5RD.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pablo397: obciach jak c--j, koszula z krótkim rękawem do w-------a, szelki paskudne pod każdym względem, jak dla przedszkolaka - smutny kolor, zapięcie na żabki, wąskie jak s-------n, poza tym do chino nie nosi się szelek, a zwłaszcza do chino z takim stanem
  • Odpowiedz
@LichoToWie: +1 gdzie szelki do tych spodni rotfl. koszula z krotkim do w-------a, 5x lepiej wygladalaby dluga z podtoczonymi rekawami jak chcesz isc w ta strone + moze inny kolor.
  • Odpowiedz
pytanie o ubiór na wykopie xD Nie wiem czego się spodziewasz oprócz plucia jadem przez piętnastolatków.


@Mave: gość zadał proste pytanie, dostał prostą odpowiedź.

Wygląda to kiepsko. Wyżej zostało napisane dlaczego.

Plujesz jadem tylko ty. Mam nadzieję że pomogłem( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pablo397: Przede wszystkim, zdejm te jajognioty xD potem koszule i w-------l szelki. I zanim ubierzesz je znowu, dowiedz się, jak się je powinno nosić ( )
  • Odpowiedz