Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smk666: Jazda południowymi dzielnicami Gdańska to koszmar i dla rowerów i dla kierowców. Nie zapuszczam się tam, jeśli nie muszę. Dlatego też nie kupowałem tam mieszkania. I w podobnych pieniądzach kupiłem mieszkanie na Wrzeszczu, gdzie wszędzie mogę rowerem jeździć. Tylko nie miałem ciśnienia na mieszkanie prosto od dewelopera, a z tym widzę jest teraz u ludzi probkem
  • Odpowiedz
@smk666: a mnie w Gdańskich rowerzystach w-----a, że jak zacznie się gdzieś korek to nagle c--j z mandatem i jadą po chodniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Albo jak wyprzedze jakiegoś rowerzystę, gdzie no zabiera to trochę czasu bo linie ciągłe albo z przeciwka jadą auta, a on na najbliższych światłach znowu wjeżdża przede mnie.
  • Odpowiedz
@westu: tylko co innego jak ktoś nie użyje kierunkowskazu, albo ktoś pojedzie 15-20 km szybciej niż powinien, a co innego jazda rowerem na 3 pasmowej drodze z ograniczeniem do 70km/h, wjeżdżanie na pełnej p-----e na pasy bo mam zielone/pierwszeństwo, jeżdżenie po drodze zamiast DDR i narażanie siebie na śmierć i czyjejś własności na uszkodzenie
  • Odpowiedz
@pussy_destroyer69: co jest nie tak w jezdzie na rowerze na 3-pasmowej drodze z ograniczeniem do 70 skoro rowerem jade np. 35kmh? Skoro jest takie ograniczenie to na pewno kierowcy jada kolo 65kmh max 70kmh no bo wiecej nie mozna ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiec nie jest az tak niebezpiecznie, prawda? Wjezdzanie na pelnej p-----e na pasy - masz na mysli na pasy ze sciezka rowerowa skoro
  • Odpowiedz
Wjeżdżaj dalej na pełnej p-----e po pasach


@pussy_destroyer69:
Po pasach nie wolno ale jak jest DDR, to jest też znak poziomy P-11 i czasami pionowy D-6a lub D-6b "Przejazd dla rowerów" gdzie rowerzysta ma prawo jechać tyle ile wynosi ograniczenie w mieście, czyli 50 km/h jeśli ma tyle sił w nogach. Nawet nie wiesz ilu kierowców którzy niemal mnie rozjechali na przejeździe j----o mnie za przejeżdżanie na pasach, kiedy wyraźnie
  • Odpowiedz