Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirunie i może Mirabelki, poratujcie.

Sąsiadka tempa #!$%@?**.. wróć. Sąsiadka kochana pochlapała mi samochód farbą. Bo płot obok malowała i patrzę, że na kostce dauna, którą wyłożony jest parking są ślady farby. To moje miejsce, zawsze tu staję i stwierdziłam, że zerknę czy mi nie walnęła na samochód. No i są plamy ;/ I na karoserii i na szybie.

Mirurnie, czym to usunąć? No na pewno to nie jest farba akrylowa, bo tym płot zewnętrzny maluje. No ale jak będę chciała to zmyć benzyną czy acetonem to mi nie zniszczy lakieru? Bosz, jak ja się nie znam :/

To już ma niestety kilka dni, dopiero dziś zauważyłam.

#motoryzacja #lakiernictwo #pytanie #pomusz
Pobierz Nordri - Mirki, Mirunie i może Mirabelki, poratujcie.

Sąsiadka tempa #!$%@?**.. wr...
źródło: comment_162254432926MivgIMxotc0IhfTmBZ3v.jpg
  • 69
@Katiee: Bardzo jej nie lubię, no ale wynajmuję od niej mieszkanie. I jak jej dosram za taki drobiazg, to ona mi dosra przy zdawaniu mieszkania pewnie. Bo mieszkam tu 9+lat, więc są "zużycia" mieszkania, a jak bym się z nimi zaczęła kłócić, to na pewno by mi ponaliczali zdupy kary, bo jej mąż deweloper jest tak strasznym typem człowieka, że wgniótł by w ziemię za krzywe spojrzenie. A że ja od
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Nordri: Na początek nie poleruj i unikaj wojny z sąsiadka, ale jak już zrobisz co mówiłem i się uda (a powinno), to weź ją do siebie i powiedz od początku do końca wszystko jak normalnemu człowiekowi, w sensie bez nerwów. Lepiej na tym wyjedziesz.

Chyba że sąsiadka to głupie cipsko i powie, że aaaa... Jak się udało to nie ma problemu. To ja już bym się #!$%@?ł.

A na przyszłość -
@EnderWiggin: @Katiee: @SpalaczBenzyny: @PeterFile: @Stef444n: @goferek: @UmrzecZmilosci: @darki:

Pozwolę sobie zawołać.
tl;dr


Poleciałam do samochodu, bo zostawiłam tam prezenty dla dzieciaków na dzień dziecka i widzę, że samochód sąsiadki pod garażem, czyli znak, że jest w domu.
Zapukałam, otworzył szanowny małżonek i zapytałam go jaką farbą płot malowali, bo niestety zachlapali przy okazji bok samochodu na całej długości.
- Jak to!?
- No niestety
malowanie 3 elementów na pewno przekroczy 500zł


@Katiee: malowanie jednego elementu to w zależności od miejsca, przygotowania powierzchni, jakości roboty jakieś 200-500 zł ;) Po znajomości albo samodzielnie szprajem (jakość mocno w dół) dałoby się raczej spokojnie w 100/element zmieścić.
Policja nic nie zrobi bez monitoringu. Nie ma to sensu - przerabiałem ostatnio ale miałem tylko przypuszczenia co do sprawcy. Nawet tego nie chcieli słuchać. Takie roszczenia to tylko droga cywilna niestety. No ale trzeba pogadać. Raczej malowania nie będzie tylko jakiś detailing. Malowanie to będzie koszt ze 2k spokojnie
Bez przesady. kup zwykły rozpuszczalnik i miękka szmatkę i zejdzie na 99.99%. może być chlorokauczukowy, może być nitro. Lakieru na aucie nie ruszy. Pracuje w ASO i nie takie rzeczy się widziało i robiło ;-)