Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Rafalski45: kiedyś potraktowałem baterie u rodziców Cilitem. Było to z 10lat temu. Zostawiłem na godzinę. Do dnia dzisiejszego bateria ma ślady.

Octem umyłem już dużo kuchni i łazienek i jedyna wada to smród, ale opluczesz intensywnie, okna open i gotowe. Najlepszy środek do usuwania kamienia z czajnika i podgrzewacza wody do butelek dla bobasa.
  • Odpowiedz
pomarańczowy cilit bang, nie dziekuj


@thomcios: nie działa, dziadostwo te Bangi xD Polecam Starwax na kamień, ale ocet jednak duuuużo tańszy i ciągle lepszy od cilitów
  • Odpowiedz
@Rafalski45 na osad z kamienia polecam środek ATLAS szop. Za kilkanaście PLN w każdym budowlanym. Dużo mocniejszy niż ocet. Wystarczy przetrzeć szmatką albo szczoteczką i nie śmierdzi w ogóle. Idealnie też nadaje się do kabiny prysznicowej - rozcieńczony tak pół na pół. Tylko rękawiczki gumowe polecam.
  • Odpowiedz
Sam stary nie jestem ale też nie młody. Może ktoś mi wyjaśnić dlaczego zamiast kran zaczęło się mówić bateria? Dla mnie to dalej kran, po prostu z innym zaworem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rafalski45: a nie myślałeś o używaniu środków do mycia łazienek usuwających kamień? Spryskujesz, czekaś 5 minut i nie ma kamienia i ładnie się błyszczy. No i tam rzadko bywa kamień tak w ogóle...
  • Odpowiedz