Wpis z mikrobloga

@paczelok: "WYGLĄDAŁ I ZACHOWYWAŁ SIĘ JAK FACET" - HMM A CO TO ZNACZY JAK FACET? PEWNIE JAKIEŚ OBRZYDLIWE I MIZOANDRYCZNE STEREOTYPY. HALO, NEUROPA, J---Ć TĄ KONSERWATYWKĘ ZA OGRANICZANIE WOLNOŚCI MĘŻCZYZN
  • Odpowiedz
  • 8
@janeeyrie Nie uważam, żeby laska miała wymagania z kosmosu, ale też uważam, że ten opis odstrasza.
Opis jest raczej po to, żeby coś fajnego o sobie napisać, może krótko też na temat czego się szuka (czy czegoś na poważnie, czy nie). A tak to mamy od razu spis, w którym laska się uzewnętrznia ze swoimi porażkami związkowymi (bo to tak wygląda), więc no... Myślę, że sporo nawet fajnych facetów to zniechęci.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@paczelok: frustratka i tyle. Jeszcze zew natury się odzywa, bo chciałaby się ustatkować, a zbyt w-------a na świat jest, by coś z tego było.

Tylko widzisz, dwa pokolenia temu taka zostawała starą panną z automatu, bo nikt na wariatkę czasu nie tracił. A teraz się spermią niektórzy tak, że aż wstyd na nich spojrzeć.
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko:
po pierwsze kto ci powiedzial ze nie mma wyzszego, to ze nie zroiblem studiow zaraz po szkole bo nie wiedzialem co chce w zyciu robić nie oznacza ze nie zrobiłem ich pozniej xD po 2 jak mocno musiała by mi się powinac noga ab6m nie mial 800plnow na kredyt? musial bym ulec jakiemuś omega wypadkowi, ale wtedy dalej mam zone, ktora zarabia duzo wiecej niz wszysyki3 nasz wspolne koszty
  • Odpowiedz
Normalnych dojrzałych osób


@ciasteczkowy_otwur: Normalne dojrzałe osoby to niedoszłe janusze/nosacze, kręcące nosem na wszystko co nie pochodzi z ich pokolenia i odbiega od ich zbioru zasad. Tak to zawsze widzę ilekroć słyszę o wszelkiej maści dojrzałych i być może dlatego osobiście podskórnie opieram się takim oczekiwaniom "dojrzałości".

Nie uważam, żeby laska miała wymagania z kosmosu, ale też uważam, że ten opis
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko:

po pierwsze kto ci powiedzial ze nie mma wyzszego, to ze nie zroiblem studiow zaraz po szkole bo nie wiedzialem co chce w zyciu robić nie oznacza ze nie zrobiłem ich pozniej xD po 2 jak mocno musiała by mi się powinac noga ab6m nie mial 800plnow na kredyt? musial bym ulec jakiemuś omega wypadkowi, ale wtedy dalej mam zone, ktora zarabia duzo wiecej niz wszysyki3 nasz wspolne koszty zycia wiec dalej jakos hy to bylo, a gdyby chciala mniebw takiej sytyacji zostawic to ona płaciła by alimenty, juz nie wspominajac ze jestem ubezpieczony tak samo jak kredyt

nic w twoim wysrywie nie trzyma sie kupy xD mam 30 lat, jestem dorosly i zabezpieczylem się juz na różne ewentualność


@Sweet_acc_pr0sa: no i co z tego - zaraz zawołam tu jakiegoś 22 letniego wykopka programiste15k, który ma własne mieszkanie i samochód za 300k kupione za gotówkę i będzie się śmiał, że siedzisz na kredycie do końca życia w mieszkaniu, którego właścicielem jest bank - będzie to ten
  • Odpowiedz