Wpis z mikrobloga

@Marek_Rekus: dorabiasz sobie ideologie, oczywiscie ze wzielem kredyt a co mial bym 10 lat odkladac 800k na mieszkanie? XD po co skoro moj dochod juz dawno pozwalal mi na swoje m3 na kredo, chlopie ja na kredo to mialem z 2kk plnow w maszynach jak jeszcze bylem wlascicielem firmy xD tez nie powinienem tego robic bo co bo tylko za gotowke? XD

dorosnij dzieciaku wyprowadz sie od rodzicow i zacznij pracowac
@Marek_Rekus: XD

jeszcze raz ci to napisze 30 lat, to jest 12 lat doroslego zycia

12 dlugich lat aby osiagnac cos wiecej niz prace za 2060pln netto i pokoj u rodzicow xD

4380 dni

105120 godzin

dokladnie tyle czasu ma 30 letnia osoba aby wyjsc z marazmu "mieszkania z rodzicami"

i dalej nie napisales mi jakie to sa "realia i hisotria swiata w ktorym zyjemy" nie pozwalajace mlodym ludzia nie mieszkac
@paczelok: Ale przecież ona tam nic specjalnie księżniczkowego nie wymaga. Szuka kogoś, kto nie jest sfrustrowanym dzieciakiem, w dodatku żonatym i szukającym kogoś do skoku w bok. To są jakieś wielkie wymagania?

Szczerze, to właśnie lepiej wiedzieć, czego się chce i potrzebuje, bo wtedy nie marnuje się czasu osób nie spełniających naszych kryteriów. Najgorzej jak dziewczyna sama nie wie czego chce, zacznie się spotykać z pierwszym lepszym kandydatem, a potem zerwie,
@Sweet_acc_pr0sa: ja #!$%@? skąd taka pogarda? Próbujesz się dowartościować? To tak jakby ktoś ci napisal: " jak w wieku 30 lat można nie mieć wykształcenia wyższego, #!$%@?ć przy skręcaniu śrubek w szafkach i mieć kredyty na 40 lat żyjąc na łasce banku, bo jak się noga powinie i zarobki spadną to wracasz do starych na mieszkanie albo przytułku, a żonka #!$%@? na alimenty i będziesz golasem z długami" ogarnij się XD