Wpis z mikrobloga

: nie, nie ma 22 letniego programisty 15k ktory ma chate albo fure za 300k za gotowke, pododawalea sobie ile lat wydawania 0 zlotuch aby odlozyc 300k zarabiajac 15? xD


@Sweet_acc_pr0sa: No to wez programiste50k xD albo programistę 15k w swoim mieszkaniu za gotówkę w wieku 22 lat i autem za 100k, który bedzie się śmiał z robaka mieszkającego w chowie klatkowym w mieszkaniu, które jest banku przez najbliższe 40 lat
@bylem_zielonko: mam ubezpieczenie na zycie, i mam ubezpieczony kredyt od utraty pracy xD od wypadku tez mam

i tak, proramisci 15k

tak leasing sa oplacalne, bo programisci 15k siedza na b2b

programisci 50k nie maja mniej niz 30 lat zazwyczaj

mieszkan tz nie kupuje sie za gotowke bo kredyty hipoteczne sa najtanszymi xD

to ze jestes biedackim ignorantem nie znaczy ze inni tez nimi sa xD
@RomanPL: oj tak byczku +1, lubię podróże, pytasz gdzie była, w górach u rodziny 4 lata temu :D
a jeszcze te tatry były 70 km dalej i tylko raz pojechali, bo szkoda wachy :D
Uwielbiam te podróżniczki na portalach, kurde Indiana Jones może się uczyć
@paczelok: beka bo takie potem często mówią, że wszyscy faceci są tacy sami. Rada dla półprzegrywów chcących zaruchać- im większe wymagania podaje tym zwykle łatwiejsza. Wystarczy trochę pokłamać, zraniona mocno też nie będzie bo nie będziesz pierwszym, który ją jak dziwkę potraktował ^^
@paczelok: Jezu jaki to musi być pustostan, po samych zainteresowaniach widać że to tępa dzida. Jej się wydaje że tylko dlatego że ma tzipę to masa facetów będzie ją adorować i będzie spełniać jej zachcianki w nadziej że kiedyś zamoczą.

mam ubezpieczenie na zycie, i mam ubezpieczony kredyt od utraty pracy xD od wypadku tez mam


No i ile to ubezpieczenie będzie cię chronić? Pewnie rok maksimum zakładając, że spełnisz wszystkie warunki uprawniające do świadczeń, a później co jak nie ogarniesz w tym czasie źródła do spłacania kredytu?

tak leasing sa oplacalne, bo programisci 15k siedza na b2b


Leasing jest zawsze droższy od zakupu na gotówkę. Widzę że jesteś kolejnym który myśli,
@bylem_zielonko: nie mam żadnej nienawisci do ludzi biednych xD jednak biednym jest sie w tych czasach z wlasnej woli

tak wszyscy ludzie z iq wiekszym jak 80 majac 300-400k plnow wola je zainwestowac i kozystac z najtanszej formy kredytu jaka jest hipoteka a nie #!$%@? w nieruchomość (chyba ze mowimy o fliperach ale oni inwestuja ten hajs krótkoterminowo)

pokaz mi leasing na 2 lata, ktory po odpisach kosztow bedzie drozszy niz