Wpis z mikrobloga

@M_xxx: kto mówi o garniturze? pokazałem Cie przykładową fotkę, jak należy się ubrać, żeby zwiększyć sobie szanse, a ty się upierasz, że laska powinna wskoczyć ci na siura, bo jesteś samcem i ci się należy. W sumie to już się z tobą pogubiłem, o co Ci w ogóle chodzi. Nie chcesz zmienić aparycji żula, to tego nie rób, ale nie narzekaj, że przez resztę życia będziesz trzepał kapucyna ze łzami w
  • Odpowiedz
I tak jak nie było brania na tinderze to w realu też. I odwrotnie. O tym jest ten wpis.


@M_xxx:
Samice mając setki/tysiące samców do wyboru (tinder) zachowują się inaczej niż gdy mają ich do wyboru kilku/kilkunastu (realny świat). Tak więc, jest jak najbardziej realne być niewidocznym dla różowych na tinderze, i jednocześnie chodzić z nimi na randki poznając je w realnym świecie. Czego sam jestem najlepszym przykładem.
  • Odpowiedz
kto mówi o garniturze? pokazałem Cie przykładową fotkę


@kubex_to_ja: I chciałeś żeby ci za to przyklasnąć, ale zostałeś wyśmiany i #!$%@? i teraz próbujesz ze mną dyskutować bo masz z tym ból dupska.
Jesteś żałośniejszy niż kołcze podrywu, bo im przynajmniej ktoś płaci, a tobie nikt, i nikt nie chce cie słuchać ani za darmo, więc piszesz ludziom to w necie i bóldupisz że nie cenią twoich "cennych" rad.
  • Odpowiedz
Samice mając setki/tysiące samców do wyboru (tinder) zachowują się inaczej niż gdy mają ich do wyboru kilku/kilkunastu (realny świat)


@podrywacz1: Tylko że tinder nie istnieje w alternatywnej zmyślonej rzeczywistości pajacu. Tylko tinder istnieje realnie. To część realnego świata.
  • Odpowiedz
@feels: Skąd masz tę forkę?

#!$%@? ja znam tych gości i chyba wtedy nawet tam byłem. Fashion Club już nie istnieje ... xD

Złote czasy. Wtedy Tindera nie było w PL :) Nie mieli wyjścia chłopaki. Zresztą tego ziomka po lewej też znam. To zupełnie normalny gość, tylko nie miał podejścia do kobiet wtedy.

Nie wiem co ma przedstawiać to zdjęcie. Wystarczyło podejść do dziewczyn i zacząć z nimi gadać lol.
  • Odpowiedz
@M_xxx SCHLUDNIE XDDD w ogóle to słowo już nabrało tak pejoratywnego wydźwięku że używanie go do obrony swojego bezguście odnośnie ubioru to x D. No ale
@kubex_to_ja też wystawiłeś niezła wioskę jeśli chodzi o ubiór xD
  • Odpowiedz
z czyjej strony? Co ty pieprzysz, ale skoro według Ciebie jakiś sprany t-shirt to schludne ubranie, no to nie mam pytań.

Patrz, tak należy się ubrać, nawet z mordą 3/10 człowiek od razy lepiej wygląda, niż to co na tej fotce


@kubex_to_ja: No bo licealiści będą mieli kasę na takie ubrania.
  • Odpowiedz