Wpis z mikrobloga

@Tranzystor_IGBT: wygibasy w sensie włożyć chociaż odrobię wysiłku żeby nie wyglądać jak gimnazjalista albo osoba bez poczucia jakiejkolwiek estetyki? Osobiście czułbym się ekstremalnie niekomfortowo gdybym musiał wyjść do sklepu po bułki ubrany tak jak pan po lewo już nawet nie wspominając o wyjściu do klubu albo restauracji. Nikt nie mówi żeby założyli garnitur ale zwykła koszulka polo, spodnie z węższym krojem o butach to już nawet nie będę wspominać. Zreszta jeśli
  • Odpowiedz
wygibasy w sensie włożyć chociaż odrobię wysiłku żeby nie wyglądać jak gimnazjalista albo osoba bez poczucia jakiejkolwiek estetyki?


@niekompalityca: no mowie ci, ja wkładałem max 10% wysiłku, nie chodziłem do fryzjera bo miałem kuca, nie chodziłem na siłownie, nie dobierałem perfum do pogody, bo używałem tylko dezodorantu po myciu. Po prostu dbałem o higiene, a mode miałem kompletnie w dupie, bo nosiłem obcisłe podarte dżinsy i flanele jak jakiś redneck, ewentualnie
  • Odpowiedz
@Miler111111: no tak bo przecież nie można ćwiczyć bez robienia z dupy sitka. Nie mam prawa narzucać nikomu jak ma się ubierać ale zdjęcie które wstawił op jest doskonałym przykładem dlaczego sytuacja na rynku świń jest jaka jest. Dla przeciętnego Polaka nawet higiena osobista jest bariera nie do przebicia a co dopiero takie luksusy jak dobrze dopasowane ubrania albo perfumy za 50zl xD
  • Odpowiedz
@feels: obaj fatalnie ubrani, obaj w beznadziejnych butach. Ten z prawej niepasujące okulary i fryzura z lat 90 gdzieś w Niżnym Nowogrodzie. Ten z lewej ma nadwagę i zakola.

Jak idziecie na podryw, to ubierzcie się tak, żeby być pewnym siebie i dobrze wyglądać. I jak jesteście leszczami, to nie wyrywajcie szmul pod klubami, ogólnie kluby to fatalne miejsce na podryw.
  • Odpowiedz
@demagog: wrecz przeciwnie, kluby to idealne miejsce na podryw bo masz duza szanse ze dziewczyny ktore tam przyszly sa wolne i kogos szukaja. I wcale nie prawda jest ze chodza tam tylko dupodajki bo duzo moich ulozonych kolezanek jeszcze przed pandemia chodzila sobie w gronie potanczyc raz na miesiac
  • Odpowiedz
@M_xxx: z czyjej strony? Co ty pieprzysz, ale skoro według Ciebie jakiś sprany t-shirt to schludne ubranie, no to nie mam pytań.

Patrz, tak należy się ubrać, nawet z mordą 3/10 człowiek od razy lepiej wygląda, niż to co na tej fotce

@kubex_to_ja

Oni są schludnie ubrani.


@M_xxx: najeczki, jeansy i koszula rzeczywiście schludna kombinacja jak po odbiór świadectwa w podbazie

@Instynkt idzcie zobaczcie w UK jak ludzie wychodza na
  • Odpowiedz
@kubex_to_ja nie chodzi o geny, typu wyglądają jakby szli na browar pod trzepak. Wystarczy się schludnie ubrać i już jest +50 do podrywu. A ci się dziwią, że nikt ich nie chce

Nie wiem, jak dla mnie to wszyscy na tym zdjęciu wyglądają jakby szli na grilla, a nie na dyskotekę. Bo te laski nie wyglądają za specjalnie.
  • Odpowiedz
@feels: są fatalne, bo jest głośno, trudno się rozmawia i jest masa rozpraszaczy. Leszcz, który nadrabia gadką braki w wyglądzie, o wiele większe szanse ma na domówce czy w pubie, gdzie można pogadać. No ale to moja opinia.
  • Odpowiedz
@podrywacz1 dokladnie
Postawa pakzuje ze chcą uciekac. Wszystko wyglada na znoszone, adidasy do tych jeansow. Pasuja jak swini siodlo. Dupy sie #!$%@? a oni jakby od pluga oderwani
  • Odpowiedz
@Tranzystor_IGBT: nie dotrze do ciebie to co chce przekazać bo jesteś typowym ignorantem. Dodam tylko, ze używanie perfum i dobieranie ich odpowiednio do pory roku albo okazji sprawia mi tyle samo przyjemności co komplement od różowej czym tak ładnie pachnę. Niech do was w końcu dotrze, ze ludzie chcą dobrze wyglądać również dla samego siebie a nie po to żeby zwracać uwagę kobiet. Niestety umysł przegrywa chyba nie jest w stanie
  • Odpowiedz
@M_xxx ubior maja tragiczny. Nie chodzi zeby byli ubrani w garniaki. Tutaj nic nie pasuje. I razem wyglada #!$%@?. Ja tak wygladalem na poczatku 2000 roku jak bylem nastolatkiem. Kiedy byla bieda i kupowalo sie ciuchy po rynkach. Zeby bylo co ubrac
  • Odpowiedz
@demagog: ze ciezko sie rozmawia to fakt, ale dzieki temu mozna zaczac od kontaktu fizycznego i pozniejsza gadka poza klubem bedzie o wiele prostsza.
Co do pubow to srednio to widze, z reguly chodzi sie tam ze znajomymi i siedzi sie przy jednym stoliku. Nagle w czasie trwania konwersacji podejdziesz do stolika pelnego ludzi i zaprosisz wybranke na rozmowe? Przeciez to sie nie uda. Domowki wiadomo ze sa najlepsze, ale nie
  • Odpowiedz
Niech do was w końcu dotrze, ze ludzie chcą dobrze wyglądać również dla samego siebie a nie po to żeby zwracać uwagę kobiet.


@niekompalityca: Ale ja wiem o tym, wiec skad ten chochoł skoro ja mowie o tryhardowaniu żeby w ogole zacząc sie z kims spotykać? Jak ktoś chce dobrze i modnie wyglądać dla własnego samopoczucia to zajebiście. Ja sobie po prostu nie wyobrażam jak można dostosowywać całe swoje życie, image
  • Odpowiedz
@feels: Ja #!$%@? przecież gdyby ten koleś w okularach przede wszystkim stanął wyprostowany i wypiął klate to już jego atrakcyjność wzrosłaby dwukrotnie. Stoi jak jakiś pokrak chcący wcisnąć komuś nielegalnie pobrane empetrójki. Inne okulary, przyciąć włosy No i te buty z bazaru #!$%@? i podejrzewam, że nie musiałby spermic, bo jakaś panna sama by do niego podeszła.
  • Odpowiedz
@demagog

Leszcz, który nadrabia gadką braki w wyglądzie, o wiele większe szanse ma na domówce czy w pubie, gdzie można pogadać. No ale to moja opinia.

Xddd
Wy chyba nie zdajecie sobie sprawy, że takie przegrywy które są wiecznie samotni są leszczami którzy nie umieją nadrobić gadką w żaden sposób, że względu na brak doświadczenia. Skąd ta dobra gadka miałaby się wziąść?
  • Odpowiedz