Wpis z mikrobloga

@michal-ciesiel1: gdyby ci ze zdjęcia opa ubrali się jak ludzie a przynajmniej ten po lewej, poszli do fryzjera innego niz pani Grażynka za 15zl, jeden na redukcje drugi na mase, zainwestowali w jakieś perfumy i zegarek to uwierz mi, ze jeszcze te karyny by się za nimi oglądały a nie odwrotnie. Przyjrzyj się dokładnie kobieta ze zdjęcia to zobaczysz, ze one nie są jakieś wyjątkowo piekne ale nadrabiają całkiem dobrze skompletowanym
niekompalityca - @michal-ciesiel1: gdyby ci ze zdjęcia opa ubrali się jak ludzie a pr...

źródło: comment_1622205069pBeBmg6WAsd2F5HEeEGZJS.jpg

Pobierz
@M_xxx: kto mówi o garniturze? pokazałem Cie przykładową fotkę, jak należy się ubrać, żeby zwiększyć sobie szanse, a ty się upierasz, że laska powinna wskoczyć ci na siura, bo jesteś samcem i ci się należy. W sumie to już się z tobą pogubiłem, o co Ci w ogóle chodzi. Nie chcesz zmienić aparycji żula, to tego nie rób, ale nie narzekaj, że przez resztę życia będziesz trzepał kapucyna ze łzami w
Nie, koszulka z krotkim rekawkiem,


@Eoon: To rozumiem, że wykopowe dandysy już tylko kaszmirowe koszule a koszulka z krótkim rękawkiem już nie jest schludna?

Jest schludna o ile jest dobrze dopasowana. Te ze zdjęcia nie są. Ani spodnie, ani koszule. Schludnie wyglądać to jedno, ale ubranie musi być dobrze dopasowane.
@ZostawZiemniaki: Taa może ubrali się paskudnie, ale chyba musiałoby mnie #!$%@?ć, żebym na upale zap***alał w garniaku, chociaż nawet w tshircie ledwo znoszę takie temperatury i czasami muszę uważać, żeby nie omdleć na środku ulicy, a to wszystko po to, żeby ''zaimponować" jakimś karynom ubranym jak w burdelu xDD Pamiętaj, samcu! Ty masz zasuwać na 30C+ w garniaku, pełnych spodniach i butach, w których nogi się palą, ale za to jakaś
gdyby ci ze zdjęcia opa ubrali się jak ludzie a przynajmniej ten po lewej, poszli do fryzjera innego niz pani Grażynka za 15zl, jeden na redukcje drugi na mase, zainwestowali w jakieś perfumy i zegarek to uwierz mi, ze jeszcze te karyny by się za nimi oglądały a nie odwrotnie. Przyjrzyj się dokładnie kobieta ze zdjęcia to zobaczysz, ze one nie są jakieś wyjątkowo piekne ale nadrabiają całkiem dobrze skompletowanym ubiorem. W
@kubex_to_ja pokaż sznurówki? ;-)
Specjalnie takie stopy na foto obcięte.
Ten koleś na zdjęciu przed klubem daje przekaz podprogowy....zobaczcie laski jakie mam długie sznurówki, brudne, bo je aż przydeptuję takie są długie.
To manifestacja długości ;-)