Wpis z mikrobloga

@rutkins o #!$%@? grubo xD ja bylem kilka lat temu na sylwestrze w wynajętym apartamencie, ale jakoś po północy się stamtąd zawinąłem i żałuję jak potem słyszałem co tam się działo XD impreza z drugiego apartamentu się przeniosła do tego w którym ja byłem, dobrze że kolega organizator pobierał na wejściu 20 zł to nawet zwróciło się na pokrycie sprzątania i naprawy szkód, a trochę ich było xD cała podłoga uwalona we
@Bad_Sector oczywiście że ukryje. Nie naciągaj chłopaka na koszta. Nawet jakby chciał to możne wyciąć kwadraty i przykrecic płyty do profili CD na bokach. Spokojnie coś takiego można zrobić pod malowanie za max 20-30zł
Ja #!$%@? jakie wy ceny macie w tej Warszawie? Płyta GK 120x100 koszta 20zł. Profil CD 3m max 10zł do tego worek brudasa mały 1kg 10zł i 1kg gotowego za 20zl. Siatka/fliselina 5zl na łączenia i wkrety 3zl. Łącznie za materiały 70zl do tego farba 30-40 i katownia 3zl.chociaz ja bym zrobił bez zrywania starego bo po co? A tutaj ludzie piszecie 1000zl 500zl #!$%@? jakie ceny
to trzeba zategować. Myślę że 2-3 stówki za materiały i robociznę.


@Positano1: Optymista :-D Ja bardziej strzelam w okolice 1000zł. Trzeba wyciąć płytę, założyć nową, wymienić narożnik, obrobić łączenia płyt, zaakrylować przy suficie, nie wiadomo jak płyty łączą się z podłogą, dodatkowo trzeba pomalować. 1000zł to minimum na taką robotę, nikt Ci dwa dni nie przyjedzie robić za 300 :-D

@Bad_Sector: Po co się pier. doli.ć z tym gownem jak
@Bridek koszt naprawy tego to jakieś kilkanaście złotych xd no max 100 zł. Dużo pracy i najdroższa będzie farba bo nie wiem czy są białe w takich małych pojemnikach. Ale za 70?80? Zł kupisz 10 litrów jakieś taniej. Więc w 150 zł się zmieścisz lekko. A jak masz jakieś narzędzia jak każdy facet powinien mieć xd to prawie są darmo. Ja Nidę to mam nawet w piwnicy jakaś starą xd farbę biała