Wpis z mikrobloga

@Bridek Skoro i tak masz w planach to naprawiać, to weź jeszcze rozbieg i zajeb obok baranka.

Ja #!$%@?ę i takie zwierzęta jeszcze chroni ustawa o ochronie lokatorów ()
  • Odpowiedz
skad wy te ceny bierzecie XD
to jest sciana z #!$%@? plyty gipsowej XD taka plyta 220x100 kosztuje 20pln XD
2 listwy gips i grunt a materialu zostanie na jeszcze wiele takich imprez ze zwierzetami XD

@Simple-Man: a co tu jest wiecej do roboty niz #!$%@? gipsem?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@Shyvana: Bo po co zrobić coś porządnie, zamiast dać zwykłą ściankę np z cienkiego pustaka to lepiej wszystko po taniości, najgorsze meble wstawić i wynajmować za gruby hajs z podpisem wysoki standard xD nie pochwalam zniszczeń ale wiem jak się kończy robienie czegoś po taniości.
  • Odpowiedz
@Bridek: nie no, to się nie łapie pod normalne zabrudzenia czy zwykłe zużycie, za to nawet najbardziej pobłażliwy właściciel cię skasuje XD szczególnie, że to nie jest 1 dziura, tylko kilka + mało kto to ogarnie sam, pewnie zawoła fachowca
  • Odpowiedz
@Bridek pianka montażowa, gips szpachlowy potem gładź i malujesz
albo obetnij wokół prostokąt, kup formatkę gk i przykręć do profili to będzie porządnie
30-50 zł, nie więcej powinieneś wydać i jeszcze ci zostaną materiały. Właściciel i tak cię skasuje z kaucji przy wyprowadzce za malowanie czy coś. Najwyżej potem zategujesz na szybko przed wyprowadzką jak coś odapdnie i przy narożnikach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
@Inguz: czy ty właśnie usprawiedliwiasz opa bo jego wynajmujacy postawili sobie w domu ściankę kg, a on wiedząc o tym najął to mieszkanie?

Choćby i to było z patyków i makaronu instant to nie ma prawa wyrządzić zadnej szkody, a jeśli się zdarzy to psim obowiazkiem jest doprowadzić do stanu sprzed zniszczenia.

Mam kg w domu, ktory oddziela salon od przestrzeni do pracy i tak sobie 15 lat stoi bez zadnego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Viarus_: to było ze 13 lat temu i mnie tam nie było znam tylko relacje ludzi którzy tam byli. Pamiętam jeszcze, że jak miarka się przebrała to powiedział że to koniec imprezy i kazał im "#!$%@?ć". Przyjezdna część powiedziała że transport mają dopiero o 7. To powyrzucał ich buty za brame i powtórzył że to koniec imprezy i mają się wynosić xddd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Shyvana: Urojenia? Obejrzyj sobie kilka ogłoszeń wynajmu. Albo standard PRL albo stare sprzęty...
I ja nie bronię opa, zniszczył to niech naprawia. A o taniości napisałem przy okazji, że najemcy mają takie podejście ale to też kwestia doświadczeń. Trzeba uważać komu się wynajmuje
  • Odpowiedz