Wpis z mikrobloga

@orbitowski: Po co się p*******ć z tym gównem, można zburzyć dom i postawić nowy, taka dziura to już fundamenty do wymiany. Przecież to jest gk ludzie, kilka listewek, siatka, troche gipsu i zrobione.


@mamnatopapiery: Nie zrozumieliśmy się. To była ironia. Jestem tego samego zdania co Ty. @Bad_Sector chce stawiać ścianę od nowa bo w aktualnej są cztery dziury.
  • Odpowiedz
@Bridek: W ten sposób można poznać, który w stadzie jest błaznem - robi domówkę, towarzystwo rozwala mu chatę, a ten się cieszy i kombinuje, jak to załatać po taniości, zamiast zażądać kasy od uczestników, którzy to zrobili xD
  • Odpowiedz
@Bad_Sector:

@Bad_Sector chce stawiać ścianę od nowa bo w aktualnej są cztery dziury.


@orbitowski: Ta, wymiana płyty = stawianie sciany. Widać, że wiesz o czym mówisz.

@Bad_Sector: chodzi mi o to , ze prosta naprawę próbujesz maksymalnie skomplikować. To tak jak bys chciał rozbić orzecha włoskiego młotem pneumatycznym , gdzie tak naprawdę potrzebny jest tłuczek do mięsa albo silna ręka .
  • Odpowiedz
@orbitowski: Nie próbuję nic skomplikować, napisałem przecież, że można to "zategować" na o-------l, a wymiana płyty to opcja jaką się w tej sytuacji powinno zrobić, żeby było tak jak powinno.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bridek: wywal ten wgnieciony gips, dziury zajeb pianka montażową, wytnij tapeciakiem uszkodzony naroznik i wsadz kawałek nowego, na dziury siatke daj, potem zagipsuj 1 warstwę i zeszlifuj, potem jebnij druga warstwe, zagruntuj i pomaluj ta uszkodzona farbe, zmiescisz sie ponizej 100 pln i nic widac nie bedzie
  • Odpowiedz
@Bridek: powinieneś mieszkać w budzie dla psa, a nie z ludźmi. Skoro z patologicznymi kumplami robicie takie rzeczy xD

Mam nadzieję, że właściciel to wyczai i zażyczy sobie najdroższą ekipę budowlaną w mieście, żeby skasowali ci za to minimum kilka tysięcy.
  • Odpowiedz
@orbitowski: Nie próbuję nic skomplikować, napisałem przecież, że można to "zategować" na o*******l, a wymiana płyty to opcja jaką się w tej sytuacji powinno zrobić, żeby było tak jak powinno.


@Bad_Sector: Hmm… ewentualnie na co moglbym się skusić to wycięcie uszkodzonego elementu z tej ściany i wstawienie nowego z karton gipsu. Siatka, szpachla , farba. Na pewno nie zrywalbym całej płyty, a raczej spróbowałbym wypełnić ubytki i przeszpachlowal
  • Odpowiedz