Wpis z mikrobloga

@Bridek: no dobra, ale niech ktoś mi wyjaśni - w czym gorsze będzie załatanie tego pianką i zagipsowanie? estetycznie przecież nie powinno być różnicy przy dobrym wykonaniu, może będzie minimalna różnica przy bardzo specyficznym świetle jeśli ktoś będzie szukał czegoś co jest nie tak. czemu niby gość miałby płacić teraz tysiące złotych na wymianę połowy domu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bridek: siatka elewacyjna plus szpachla i ladnie zatrzec potem, troche białej farby i nawet nikt nie zauważy, to tylko karton gips a nie aerozel czy inny grafen ( ͡º ͜ʖ͡º) koszt materialow to z 20zl
  • Odpowiedz
@Positano1

@Bridek: to trzeba zategować. Myślę że 2-3 stówki za materiały i robociznę.


Znam typa co za podobną dziurę zawołał 20k. Pytam się go skąd taka wycena? Czy robił rozeznanie rynku? Nie. Tak sobie #!$%@?ął kwotę, bo budynek zabytkowy( ͡º ͜ʖ͡º) zabytkowy regips ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
  • Odpowiedz
Gdyby to była jedna dziura to można kombinować, ale płyta jest podziurawiona dodatkowo narożnik jest zniszczony, można próbować to "tegować", ale tylko ślepy na jedno oko nie zauważy, że coś jest nie tak ;-)


@Bad_Sector: Co za bzdury piszesz, po prostu trzeba wyciąć większy kawał płyty ze wszystkimi dziurami. Narożnik można w obitym miejscu wyciąć szlifierką i wkleić tylko ten kawałek. Jakbym ci to naprawił bez demontowania całej płyty i
  • Odpowiedz
@Mave: a w jaki sposob chcesz naprawic plyte gk jak nie gipsem i plyta gk ( ͡º ͜ʖ͡º)

@g1venchy: w niczym
wychodki nie znajace sie na niczym juz by cale mieszkanie remontowali bo przeciez tego nie da sie naprawic w ciagu jednego dnia xD a pozniej te same wychodki pisza ze w warszawie wymiana opon kosztuje kilka tysiecy bo trzeba przy okazji wymienic
  • Odpowiedz
Bo po co zrobić coś porządnie, zamiast dać zwykłą ściankę np z cienkiego pustaka to lepiej wszystko po taniości, najgorsze meble wstawić i wynajmować za gruby hajs z podpisem wysoki standard xD nie pochwalam zniszczeń ale wiem jak się kończy robienie czegoś po taniości.


@Inguz: No tak lepiej wykończyc w najwyższym standardzie pod najem, gdzie większość ludzi ma #!$%@? i nie dba o nic, bo to nie ich XDDDD i
  • Odpowiedz
No może Cię to sporo kosztować, bo tu bez wymiany płyty i narożnika się nie obejdzie, żadna siatka i szpachla tego nie ukryje ¯_(ツ)_/¯


@Bad_Sector: A to niby dlaczego? Normalnie kupuje 5 kg uniflota, szpachla i potem malowanko. Bez problemu to ogarnie w jeden wieczór.
  • Odpowiedz
Urojenia? Obejrzyj sobie kilka ogłoszeń wynajmu. Albo standard PRL albo stare sprzęty...

I ja nie bronię opa, zniszczył to niech naprawia. A o taniości napisałem przy okazji, że najemcy mają takie podejście ale to też kwestia doświadczeń. Trzeba uważać komu się wynajmuje


@Inguz: no wiadomo mieszkanie prawem nie towarem. Właściciel ma być praktycznie organizacją non-profit i ma doinwestować 100 tys zł więcej w wykończenie, meble i AGD i czekać 10
  • Odpowiedz