Wpis z mikrobloga

@Bridek jak właściciele to debile to zakryj plakatem. Były teść jak odbierał mieszkanie po lokatorach to nawet nie zauważył niepasującego plakatu na środku drzwi a potem był płacz xd
  • Odpowiedz
to trzeba zategować. Myślę że 2-3 stówki za materiały i robociznę.


@Positano1: Optymista :-D Ja bardziej strzelam w okolice 1000zł. Trzeba wyciąć płytę, założyć nową, wymienić narożnik, obrobić łączenia płyt, zaakrylować przy suficie, nie wiadomo jak płyty łączą się z podłogą, dodatkowo trzeba pomalować. 1000zł to minimum na taką robotę, nikt Ci dwa dni nie przyjedzie robić za 300 :-D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 91
@Bridek: jak chcesz po taniości to kup płytę gk wytnij ten fragment uszkodzony wsadź tamta nowa wklej całość wyszpachluj zagruntuj pomaluj kilka warstw. Będzie się gorzej trzymać ale taniej wyjdzie niż płacić karę :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Bridek: we to zajeb gipsem i #!$%@?. Albo #!$%@? wytnij i #!$%@? łaty z płyty i też #!$%@?. Jak będzie w miarę równo i pod kolor to nikt nie ogarnie przy odbiorze
  • Odpowiedz
@Bad_Sector: ja się na tym nie znam ale myślałem że tutaj nie trzeba wymieniać całej płyty tylko wyciąć tam gdzie dziury i wstawić kawałek tak jak na filmie niżej. No ale tak czy siak 300 stówki to chyba za mało jednak na takie coś xdd
  • Odpowiedz
@Positano1: Gdyby to była jedna dziura to można kombinować, ale płyta jest podziurawiona dodatkowo narożnik jest zniszczony, można próbować to "tegować", ale tylko ślepy na jedno oko nie zauważy, że coś jest nie tak ;-)
  • Odpowiedz