Wpis z mikrobloga

@deafpool: Lubię swoją pracę i wiem, że niewiele osób ma tak dobrze jak ja. Ale praca to nadal praca i zawsze będę dążył (ciężką pracą i rozwojem) do tego aby pewnego dnia nie musieć już pracować wcale. Idealną sytuacją byłoby dla mnie to gdybym mógł pracować wtedy kiedy chce, ile chce i gdzie chce - jednoczesnie mając wywalone na kasę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@deafpool dziś mam 5 dzień nowej pracy. Lepiej trafić nie mogłem. Świetna drużyna, miła atmosfera i można czasami się polenić ( )
  • Odpowiedz
@deafpool ja lubie swoja prace, ale jakby mi placili jak czlowiekowi to bym mogla tam siedziec i siedziec, a tak to staram sie podnies kwalifikaxje i uciekac bo za taki hajs to ja przetrwam a nie przezyje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@deafpool: generalnie lubię, ale chciałbym czasem pojeździć w jakieś zagraniczne delegacje. pewnie bym musiał wylądować w jakimś korpo na stanowisku menedżerskim, żeby tak się stało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@deafpool: ja też lubię swoją pracę, ale ostatnio dotarło do mnie, że wszystkie rzeczy za które lubię swoją pracą wiążą się z tym, że specyfika mojej pracy wiąże się z tym, że większość czasu pracy mam dla siebie i mogę robić coś innego albo zwyczajnie się #!$%@?ć, zwłaszcza na home office który miewałem jeszcze przed pandemią ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kbryla u mnie tak było ale zawsze nadchodzi moment prawdy: no dobra, fajnie fajnie, ale gdzie są k. pieniądze za las. Wtedy następuje przeorganizowanie. Człowiek zaczyna robić to, co daje hajs a nie przyjemność.
  • Odpowiedz