Wpis z mikrobloga

@uwielbiamnalesniki chyba tylko taka, w której płaciliby Ci właśnie za to (σ ͜ʖσ)

Taki Anthony Bourdain miał fajna robotę. Jeździł po świecie, jadł, pił i wypłata wpadała na konto. Sama praca jako szef kuchni też przecież była jego pasja.

Ale jak widać, czasem dobra praca, płaca nie wystarcza aby być szczęśliwym...
  • Odpowiedz
Tu plusują mireczki , które lubią swoją pracę. Ciekawe ilu nas jest :)


@deafpool: Obecnie pracuję w bardzo dużym korpo (bardzo, bardzo dużym, ponad 250 tys pracowników) i to jest pierwsza robota w życiu gdzie niedługo mi minie rok i nadal nie mam w ogóle takich myśli że "a jebnąłbym to #!$%@?, pewnie gdzie indziej jest lepiej" xD Jest w pyte.

A ponoć te korporacje takie złe. Mam tutaj dużo
  • Odpowiedz
@deafpool: Lubię pracę kamieniarza bo tworzę coś co długo będzie istniało (w ogóle samo tworzenie sprawia frajdę) i grabarza bo to fajne hobby :3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deafpool: a ja tam lubię swoją pracę, cały czas coś się dzieje, cały czas w ruchu, kiedyś mega tyłem, teraz mogę jeść co chce i chudnę, + jak dla mnie dobre pieniądze
  • Odpowiedz
@deafpool: Niby rzekomy patus, bo robol, studia w trakcie przerwane 10 lat temu, bo imprezki, balety, festiwale ale dycha w zawodzie, który niebawem wymrze i zarabiam więcej niż przewiduje to inflacja, no chyba, że opodatkują bruk i oddychanie ;)
  • Odpowiedz
@Cecill: Pracuje w biurze rachunkowym. Zajmuję się wszystkim co związane z rachunkowością i księgowością. Rzuciłem tylko "księgowanie fakturek" bo ludzie tak postrzegają księgowych. Mam kontrast między produkcją, a pracą w biurze. I tak, lubię te pracę i chce się w niej rozwijać
  • Odpowiedz
@Cecill: pracuje w małym biurze. To jest plus. Nie ma stresu, nie ma napięcia. Mam totalny luz. No mnie ciekawi rozwój osobisty. Jest mega odpowiedzialność i naprawdę ogrom znajomości prawa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deafpool: ostatnio mam jakiś spadek formy ale ogólnie kocham swoją pracę, daje ogromną satysfakcję i wiem że robię coś potrzebnego na świecie, i mam wpływ na działanie świata ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tego płacą ok
  • Odpowiedz