Wpis z mikrobloga

@virus-t: Uciąłeś fragment o zwiedzaniu Włoch, to potrwałyby znacznie dłużej. A jakie Ty masz ambicje? #!$%@? żeby mieć nowego ajfona i logo hilifgera na koszulce? Przetargować zdrowie na ochłapy które dostaniesz w zamian za to ze ktoś kupi sobie nową sklase? Oczywiście mam jakies hobby ale to robiłbym jakbym znudził się zwiedzaniem i nic nie robieniem
  • Odpowiedz
@deafpool: chajs sie zgadza, firma realizuje ciekawe projekty i nie musze uzerac sie z debilami. Randomowa decyzja by byc elektrykiem po technikum mimo ze profil elektroniczny ukonczylem jest jedna z najlepszych decyzji jakie podjelem w zyciu, zaraz po wyjechaniu z polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@deafpool: Od dnia skończenia nauki ani jednego dnia nie spędziłem w pracy, której nie lubię. Wcześniej, jeszcze w trakcie nauki, miałem kilko gównoprac. Różnica jest przekolosalna. Mimo że nigdy nie grabiłem liści (nie uwłaczając!) to w tych wcześniejszych robotach jak dziś pamiętam ten wleczący się czas, spoglądanie na zegarek, niechęć do roboty, czy ten żal, że znowu trzeba tam iść xD Praca którą się lubi to co najmniej 75% szczęścia zawodowego
  • Odpowiedz
@uwielbiamnalesniki: Niby tak, ale jednak nie do końca, przynajmniej nie dla mnie. Na szczęście lubię swoją robotę, z wiekiem pewnie ograniczę ilość godzin (na szczęście mam w tym względzie swobodę), ale póki co - nie pracując, czuję, że nie robię to co powinienem : )
  • Odpowiedz