Wpis z mikrobloga

@MangoZjem: Srogie piguły xD zdaję sobie sprawę, że moja gadka nie była najwyższych lotów, ale ty powoli zaczynasz bronić karyny, bo "na wykopie laski są #!$%@?". Karyna ma pusty profil, jedynie w zainteresowaniach jakieś wino i film, czyli jak typowa księżniczka, którą trzeba zdobywać xD I co? Miałem się specjalnie wysilać dla kogoś takiego? Po gorszych tekstach udawało mi się zapraszać na randki, więc o nic nie płaczę. Ot, kolejna laska,
  • Odpowiedz
daję sobie sprawę, że moja gadka nie była najwyższych lotów


@rolnik_wykopowy: nie badz taki skromny xD

ale ty powoli zaczynasz bronić karyny, bo "na wykopie laski są #!$%@?".


@rolnik_wykopowy: nigdzie jej nie bronie. ani slowa o niej jeszcze nie napisalam. ale jak juz chcesz cos wiedziec ode mnie o niej to reprezentujecie podobny poziom. z taka roznica, ze ona Ci odpisala tego samego dnia a Ty jej po dwoch dniach.
  • Odpowiedz
taka roznica, ze ona Ci odpisala tego samego dnia a Ty jej po dwoch dniach.


@MangoZjem: Masz 12 lat? xD Nie zawsze mam czas na odpisywanie. Czasami zapomnę. Ba, gadałem ostatnio z kilkoma innymi laskami, którym czasami odpisywałem dopiero po tygodniu i nie miały z tym problemu tak, jak ja, gdy one mi odpisywały po kilku dniach. No ale one miały więcej niż dwadzieścia lat i trochę więcej na głowie niż
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: to nie wiem po co jej gitare zawracasz skoro jedyne co jestes w stanie napisac w ciagu 48h to "studentka medycyny?" zeby to chociaz pelnym zdaniem bylo.

Masz 12 lat?


@rolnik_wykopowy: sadzac po Twojej umiejetnosci skladania zdan smiem podejrzewac, ze Ty masz xD taki zapracowany nie jest w stanie napisac jednego zdania lasce do ktorej sam zagadal ale od kilku godzin odpisuje na shitposty na wykopie xD nie kompromituj
  • Odpowiedz
Dziewczyna jest chamska i to ona tu zachowała się niewłaściwie.


@aleosochosi: po czym wnosisz, ze jest chamska? po tym, ze musiala czekac 2 dni na ciag dalszy konwersacji po odpowiedzi na durne pytanie i uzyskala jeszcze durniejsze? jak dla mnie to w taki sposob chciala zakonczyc ta relacje i tyle.

kobieto, przywalasz się, że gościu nie pisze zdaniami, a sama jak odpowiedział ci, że ty nie piszesz to się burzysz i
  • Odpowiedz
Ja pierdziele, ale Cię boli, że śmiałem śmieć odpisać lasce po dwóch dniach i to jeszcze nieskładnym pytaniem xD


@rolnik_wykopowy: ale to Ty wrzucasz screenshoty z rozmowy i placzesz, ze uraziles witaminke xD ja Ci tylko podaje przyczyne.

Ucz innych poprawnej pisowni i jednocześnie sama miej ją w dupie.


@rolnik_wykopowy: kogo ja ucze poprawnej pisowni? niezle masz urojenia xD napisalam tylko, ze skladnia zdan na poziomie 7latka. to Ciebie zapieklo
  • Odpowiedz
le to Ty wrzucasz screenshoty z rozmowy i placzesz, ze uraziles witaminke xD ja Ci tylko podaje przyczyne


@MangoZjem: Wrzuciłem chyba pierwszy raz dla beki screena celowo ze smutną minką, a Ty to wzięłaś dosłownie? Urocze xD

Wróć się do swoich pierwszych wypowiedzi. Skleroza to straszna choroba xD

Wiem wiem, literówki, brak przecinków, brak polskich znaków, BO SZYBKO PISZESZ całkowicie Cię usprawiedliwia xD
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: mylisz przyczyne ze skutkiem. nie uzywam polskich znakow, zeby szybciej pisac xD

Wróć się do swoich pierwszych wypowiedzi. Skleroza to straszna choroba xD


@rolnik_wykopowy: no w #!$%@? xD w pierwszym komentarzu napisalam, zebys nauczyl sie skladac zdania a nie, zebys uzywal poprawnej pisowni xD w drugim jak popadles w skrajnosc to tez to zanegowalam xD cyt:

no tak, bo przeciez trzeba pisac albo jak analfabeta albo turbo formalnie. nie
  • Odpowiedz