Wpis z mikrobloga

@rolnik_wykopowy:

Mogła odpowiedzieć np w ten sposób: "tak, chcę być chirurgiem, czy innym anestezjologiem. A ty co robisz w życiu?"


spojrz najpierw jak sam forumujesz "zdania" xD

wino slodkie czy wytrawne?

studentka medycyny?


ja #!$%@?, nauczcie sie pisac pelnymi zdaniami xD bo to wyglada jakbys bral udzial w jakims teleturnieju xD
  • Odpowiedz
  • 0
Co Ty #!$%@?? xD Czyli twierdzisz, że chamstwo karyny, to wynik źle sformułowanego pytania?


Na pewno sposób Twojej wypowiedzi nie pomógł Mirku.

Nie mówimy tutaj o jej postawie sposobie wypowiedzi czy częstotliwości.

Ale sam masz sporo za uszami. @rolnik_wykopowy ale już mi się nie chce tracić baterii na te rozmowy. 3m się ramy!
  • Odpowiedz
  • 0
@Glacial XD szkoda że już od dekady poza rynkiem świń. No ale cóż posiadanie kultury w rozmowie = kukold i simp. XDDDD wracaj do polerowania wiplera swoim fleshlightem i płakaniem na tagu XD
  • Odpowiedz
  • 1
@lunaexoriens no w tym nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jest przykład, którego ja nie potrafię dobrze opisać bo brakuje mi języka. Chodzi o to że ten zwrot stawia odbiorcę w sytuacji w której druga jakby nie zgadza się z jej gustem i może to odebrać negatywnie. Pejoratywny wydźwięk czy coś... ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: Laska napisała jedno
przekleństwo a ty już się zesrałeś i jedziesz po niej i tam i jeszcze na wykopie XD To nie XVIII wiek, że babie nie można przekląć, kurva Opie, wyżej srasz niż dupę masz, współczuje naiwnej jaką znajdziesz, która będzie przechodzić z tobą musztrę bo nic ci się w niej nie będzie podobało i będziesz ją strofował na każdym kroku, o panie idealny ha tfu
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Miałem napisać "Czy szanowna Pani preferuje wino słodkie czy wytrawne?" Lasce nie chciało się dwóch słów o sobie napisać w profilu, a ja mam się wysilać, a ona na końcu i tak by napisała "półsłodkie"? xD

ja #!$%@?, nauczcie sie pisac pelnymi zdaniami xD


@MangoZjem: Napisał ktoś, kto "forumuje" zdania, nie używa przecinków i polskich znaków xD
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: Niech zgadnę - ma w profilu UMED albo coś w opisie
Nie dziwię się, że się wku*rwia, jak kolejny raz ma to pytanie

Skąd się domyślam?
Ja mam uczelnię w profilu, a i tak mnie pytają, czy tam studiowałam xDD

Jak laska ma takich pytań kilka dziennie i ciągle musiała tłumaczyć, np. że studiuje medycynę, to się nie dziwię, że w końcu wybuchła.

Fakt, bardzo nieelegancko, ale tylu młotów na
  • Odpowiedz
Miałem napisać "Czy szanowna Pani preferuje wino słodkie czy wytrawne?"


@rolnik_wykopowy: no tak, bo przeciez trzeba pisac albo jak analfabeta albo turbo formalnie. nie ma nic pomiędzy. nic a nic.

Napisał ktoś, kto "forumuje" zdania, nie używa przecinków i polskich znaków xD


@rolnik_wykopowy: nie mam o co sie #!$%@? to sie #!$%@? do braku polskich znakow i literowek xD przecinkow staram sie uzywac, jesli gdzies nie uzylam a powinnam to
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: to też pokłosie tego, że mnóstwo tam młotów, którzy nie czytają opisów ani prostego bio

A później kilka razy dziennie pytania o to samo. U mnie np. czy pracuję w branży związanej ze studiami, a w info mam jeb*itnie co robię, ale dla młotów/ignorantów/poławiaczy par wyciągnięcie wniosków za trudne
  • Odpowiedz