Wpis z mikrobloga

@rolnik_wykopowy: Był fartuch z logo uczelni medycznej, więc ma takich pytań setki xD

ale nie bronię chamstwa

Po prostu to serio wkur*wiające, kiedy ciągle masz takie pytania.

Ale ludzie z medycznego to inny sort człowieka (generalnie z moich obserwacji), więc nawet mnie nie dziwi, że księżniczka się oburzyła xDD
  • Odpowiedz
nie mam o co sie #!$%@? to sie #!$%@? do braku polskich znakow i literowek xD przecinkow staram sie uzywac, jesli gdzies nie uzylam a powinnam to przepraszam


@MangoZjem: Ale wiesz, że bym się o to nie #!$%@?ł, gdybyś mnie nie uczyła poprawnej polszczyzny sama robiąc byki w swoim wywodzie? xD
  • Odpowiedz
@ProResHq Nazwa uczelni i zdjęcie w fartuchu nie są wyznacznikiem studiowania akurat medycyny, więc OP jak najbardziej mógł o to dopytać. Jak laskę denerwowały pytania o medycynę to mogła w opisie dopisać "studiuję medycynę" albo "mimo fartucha nie studiuję medycyny".
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: No mogła, ale to taki specyficzny sort ludzi, że trudno o takie podstawy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak już są lekarzami, to 0 opisu i tylko w nazwie stanowiska dumnie „lekarz” ( ͡ ͜ʖ ͡) albo fotka w pracy ze stetoskopem i plakietką
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: a jakie ja byki zrobilam? nikt normalny sie nie #!$%@? o brak polskich znakow czy literowki - brak polskich znakow to preferencja ktora usprawnia pisanie a literowki wynikaja tez de facto z szybkiego pisania. zreszta do mnie sie mozesz #!$%@?, mnie to nie rusza :) i nie ucze Cie poprawnej polszczyzny tylko probuje wytlumaczyc, ze pisanie "zdaniami" na poziomie 7latka moze irytyowac. Ty natomiast uzywasz jakichs durnych hasel jakbys bral
  • Odpowiedz
@Barto_: Dla mnie też oboje siebie warci akurat ;) Pytania zadaje w stylu "tak" "nie" jak na klasówce. I spodziewamy się że druga osoba zacznie nam referaty pisać.
"Studentka medycyny?" - "tak, chcę być chirurgiem, czy innym anestezjologiem. A ty co robisz w życiu?" <- XDDDDD widać wymagający niebieskie pasek z wypoku xD
"A to ja jednak" - samo z siebie brzmi jak zakończenie rozmowy dla mnie. "Ja preferuję półwytrwane ;)"
  • Odpowiedz
  • 1
@Sarseth dokładnie. Niestety ale z tego co zauważyłem ta platforma uczy znieczulicy. I ludzie mają często dośyć głupich pytań i z góry przekreślają osobę, która mogła zawinić choćby nie świadomie. Ale znowu co mnie to #!$%@? obchodzi... ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Sarseth: to, ze OP jest wspolwinny (a nawet troche bardziej winny niz rozmowczyni bo to on zainicjowal rozmowe w taki sposob) jalowosci tej konwersacji to jeszcze nic zlego. zle jest natomiast to, ze nie jest tego swiadomy, szuka poklasku na portalu gdzie rozowe sa #!$%@? na lewo i prawo za samo bycie rozowa i jak mu ludzie tlumacza ze tez sie nie popisal to do niego to nie dociera
  • Odpowiedz